Tüm programları yükledikten sonra Deep freeze kurmak

Kadir Tınaz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben virüslerden korunmak için sistem koruma yazılımı yüklemek istiyorum. Kullandığım tüm programları yükledikten sonra Deep freeze yüklesem C diskini korumaya aldığımda tüm dosyalar silinir mi?

Ben virüslerden korunmak için sistem koruma yazılımı yüklemek istiyorum. Kullandığım tüm programları yükledikten sonra Deep freeze yüklesem C diskini korumaya aldığımda tüm dosyalar silinir mi?
Deep freeze aktif hale geldikten sonra ki değişiklikleri geri alır, öncesini değil. Yani aktif hale geldikten sonra ne tarayıcı geçmişi, ne indirdiğin dosyalar saklanmaz. Ekstra saklamak istediğin şeyler için alan ayirirsin, oraya atarsın.

Deep freeze aktif hale geldikten sonra ki değişiklikleri geri alır, öncesini değil. Yani aktif hale geldikten sonra ne tarayıcı geçmişi, ne indirdiğin dosyalar saklanmaz. Ekstra saklamak istediğin şeyler için alan ayirirsin, oraya atarsın.
Steam update yapamaz değil mi hocam?

Steam update yapamaz değil mi hocam?

Bence yapar fakat restart sonrasi eski haline geri doner. Deep freeze tarzi programlar var olan "durumu" sakliyorlar. Durumun guncellenmesine engel olmuyorlar. Yoksa read-only memory kullanirdik bunun yerine. Programi senelerdir kullanmiyorum, tahmin ediyorum yalnizca; yanilma ihtimalim yuksek :)

Yeni konular

Geri
Yukarı