Tüm teoriler gerçek olsaydı ne olurdu?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Bildiğim kadarıyla teori kanıtlamayan şeylere deniliyor, bir anlığa tüm hepsinin gerçek olduğunu düşünsenize? Hem mantıklı olanlar hem saçma olanlar hepsi, dünyayı ailelerin yönetmesi, zaman yolculuğu (sadece gelecek değil hem geçmiş hem gelecek ve değiştirebiliyorsun), dünya dışı yaşam (bunun teori olduğuna kimse inandıramaz beni, koskoca evren de sadece ve sadece dandik insan ırkı yaşıyor olamaz.)

Hepsi aslında gerçek olsaydı ne olurdu?

1-2 saniyede yok olurduk muhtemelen. Benim isteğimle tüm dünyanın patlaması da bir teori sayılabilir eğer dünyayı ailelerin yönetmesi gibi bir senaryoyu da teori olarak kabul edersek.

Bildiğim kadarıyla teori kanıtlamayan şeylere deniliyor, bir anlığa tüm hepsinin gerçek olduğunu düşünsenize? Hem mantıklı olanlar hem saçma olanlar hepsi, dünyayı ailelerin yönetmesi, zaman yolculuğu (sadece gelecek değil hem geçmiş hem gelecek ve değiştirebiliyorsun), dünya dışı yaşam (bunun teori olduğuna kimse inandıramaz beni, koskoca evren de sadece ve sadece dandik insan ırkı yaşıyor olamaz.)

Hepsi aslında gerçek olsaydı ne olurdu?

İnsanlık her şeyin sonunu getiridi. Çok düşünmeye gerek yok. İnsan doğası gereği bencildir ve bu onun sonu olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı