Tüplü monitörde ghosting testi

kimakify

Kilopat
Daha fazla  
Bilindiği gibi CRT monitörlerde tepki süresi anlıktır (0ms) örnek olması için ghosting test yaptım yorumlarınızı bekliyorum veya yapmamı istediğiniz başka bir test var mı? :) istediğiniz çözünürlük istediğiniz Hz değerlerinde testler sunabilirim. Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu monitör en fazla kaç Hz oluyor? Bende de bir tüplü vardı ve 800x600 çözünürlükte 100-120 Hz civarına kadar seçebildiğimi hatırlıyorum.

Tüplü televizyonlarda da bu böyle mi mesela gidip babannemin televizyonda geçen alt yazılara aynı sizin gibi yapsam görüntü bu şekil mi olur

Bu monitör en fazla kaç Hz oluyor? Bende de bir tüplü vardı ve 800x600 çözünürlükte 100-120 Hz civarına kadar seçebildiğimi hatırlıyorum.
Ben 160Hz'ye kadar çıkabildim, daha yüksek khz ye sahip crt monitörler daha düşük çözünürlükte 400hz ye kadar çıkabiliyor, fakat benim monitör 800x600 da 144hz çalışabiliyor

Tüplü televizyonlarda da bu böyle mi mesela gidip babannemin televizyonda geçen alt yazılara aynı sizin gibi yapsam görüntü bu şekil mi olur
Evet tüplü tv'lerde de aynı şekilde bu şekilde akıcıdır. eski konsol retro oyunlar bu yüzden crt tv de oynanır giriş gecikmesi olmadığından en akıcı deneyimi sunar

Geri
Yukarı