Tüplü televizyona Playstaton 3 bağlamak

• Konuyu başlatan Yanga1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 50
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Laptoplardaki hdmi çıkışını görüntü çıkışı olarak biliyorum. Yani laptoptan TV'ye görüntüyü aktarabiliriz. Fakat PS3'ten ya da PS4'ten aktaramayız. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

@Recep Baltaş lütfen sizde bir el atın şu konuya.

Arkadaşlar kesin bir şey söyleyin lütfen. Yarın alıyorum inşALLAH PS3'ü fakat laptop'a bağlayabilir miyim? Yoksa tüplü TV'de az çözünürlükte mi oynamak zorunda kalacağım? Konu günceldir. Yarına kadar lütfen cevap yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3'ü tabii ki de laptopa bağlayamazsın! Laptop'taki HDMI çıkışıdır! Henüz hem HDMI çıkışı hem de girişi yapabilen bir üretici çıkmadı!

PS3'ü tüplü TV'ye bağlayabilirsin.

Son düzenleme:
Tüplüde adını hatırlamıyorum bir skart vardı herhalde kabloları bağlıyorsun ve takıyorsun ancak benim şuanda bir PS3üm var ne yazık ki tüplüde hiç bir zevke varamıyorsun. Bazı şeyleri ayırt bile edemiyorsun. :)

PS3'ü tabii ki de laptopa bağlayamazsın! Laptop'taki HDMI çıkışıdır! Hemüz hem HDMI çıkışı hem de girişi yapabilen bir üretici çıkmadı!

PS3'ü tüplü TV'ye bağlayabilirsin.
Teşekkürler Recep Bey, fakat şu aralar biraz agresifsiniz sanırım? Ben'de biliyorum laptop'takinin HDMI çıkışı olduğunu fakat Youtube'da izlediğim bazı videolar ile iki arada bir derede kaldım.

Bazılarını gösteriyim isterseniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İngilizce bilginiz düşük ise Türkçe örnekler;

Bu arada amacım sizi kapak etmek, tartışma başlatmak vb. türden şeyler değil Recep Bey lütfen böyle bir yanlış anlaşılma olmasın. Sadece şu konuyu artık kesin bir sonuçla kapatmak istiyorum çünkü çok uzadı, Tüplü TV'den Laptop'a geldik falan zaten bir an önce almayıda düşünüyorum fakat şu Tüplü TV'de grafikler kötü olur diye alamıyorum. Bari laptop'da HD oynasam keşke... :)

Herkese iyi Forumlar.

Taş devrin'den kalma pixelli grafikler çok eskiden oynamıştım rezalet artık samsung curved uhd tv kullanıyorum grafikler felaket güzel.

Ps 3 yerine Xbox 360 öneririm ben 2. Elini 320 tlye almıştım 4 gb versiyonunu GTA 5 ide ilk çıktığı hafta 150 tlye aldım sudan ucuz oynuyorum ilk aldığım hafta tüplü tv de oynamak zorunda kalmıştım ama pekte kötü değildi.

1. İlk videoda PS3 Media Server anlatılmakta ki zaten bunu biliyoruz ve yapabiliyoruz. Senin sorunla bir alaksı yok. Sorun bu olsaydı sana zaten o cevabı verebilirdim.
  2. İkinci videoda adam Capture Card kullanıyor. Senin sorduğundan yine farklı. Sen HDMI ile bağlayabilir miyim diyorsun ki cevabım yine hayır.
  3. Üçüncü video ikincinin aynısı.
  4. Dördüncü video da ikinci video ile aynı, Capture Card kullanıyor.
  5. Son video zaten yapılabiliyor.
Şimdi @Silinen üye ben neden sinirli bir insanım biliyor musun? Senin gibi insanlar, senin gibi daha paylaştığı videoyu kendi bile izlemeyen insanlar kanser etti beni evladım. Lanet olası konunu başında tüplü TV'ye PS3'ü nasıl bağlarım diye sorup sonra bize de bu soruyu cevaplayınca bu saçma sapan videoları paylaşman kadar komik ve saçma bir şey yok.

Bana ne bu videolardan ? Bunların hepsini ben biliyorum zaten. Bana bir tane de Laptop HDMI girişine PS3'ün HDMI çıkışından gelen kabloyu bağlayıp görüntü alan video göster. Bekliyorum hadi. Gösteremezsin çünkü yok.

Madem çok biliyorsun, madem bu videoları beğeniyorsun, o zaman git videodakileri uygula yap. Git Capture Card al bana ne yahu.

Anlaman için Türkçe dışında bir dilde de yazabilirim.

Bu sana fırsat olabilir. Aç Auto Cad Elektronik programını HDMI girişi olan Notebook Anakart'ı tasarla. Yalnız ben anlamam sadece kullanıcısıyım araştırma sana kalır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı