Türk Telekom 1 Mayıs Fiyatlandırması

ReTinaS

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, mevcutta kullandığım Türk Telekom 24mbit VDSL paketimin taahhüt zamanı geldiği için fiyat bilgisi aldım.
Fiyatlarda artış var, şuan kullandığım paketi en düşük 66,90 TL'den verebiliyorlarmış. Türk Telekom Prime üyesiyim ama Prime tarifeleri kullanamıyorum. Yeni gelenler benden daha düşük ücretle kullanıyor ben neredeyse 1998'den beri ev telefonu ve 2004'den beride internet abonesiyim. Neden bütün operatörlerde yeni kullanıcılar daha uygun kampanyalara alınıyor ? Merak ediyorum adam her yıl operatör değiştiriyor uygun fiyata kullanıyor ben operatörde kalıyorum adamdan daha çok ödüyorum. Bu politika neye dayanıyor inanın merak ediyorum.

Verilen fiyatlar : 24mbit = 66,90
(24 Aylık) 35mbit = 86,90
50mbit = 93,90

Ayrıca 1 Mayıs için planlanan AKK'nin esnetilmesi için "Bize gelen bir bilgi yok dolayısı ile AKK'de herhangi bir değişiklik gözükmüyor" dedi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Benim tahminime göre bakanlık kalkacak demişti geceleri. O yüzden bence Türk Telekom'un pek bi söz hakkı yok gibi. Tabi yanlışta biliyor olabilirim.

Şimdi öncelikle adamların politikası bence şu yeni müşteri çekmeye çalışıyorlar sen zaten abonesin 24 ay taahhütte var senin fiyatını niye değiştirsin ki. Yanlış bir politika ama böyle. Turknet deneyebilirsiniz sıkıntı olursa iptal dilekçesi yazıp gönderin sorununuzu en geç 5 güne çözüyorlar. AKK değişikliği kesinlikle olacak o bakanlığın resmi açıklaması. Müşteri hizmetlerine sadece şimdilik bilgi gitmemiştir yoksa Türk Telekom'un "ben bunu uygulamıcam arkadaş" demeye hakkı yok

Sent from my General Mobile 4G Dual using Technopat Sosyal mobile app

Sadık müşterilere yapılmayan promosyonlar hakkında çok doğru söylemişsiniz. Yeni müşteri çekmek için sürekli yenilenen bir pazarlama politika mevcut fakat daimi müşteri için doğru dürüst indirim bile alamıyoruz.

Şimdi öncelikle adamların politikası bence şu yeni müşteri çekmeye çalışıyorlar sen zaten abonesin 24 ay taahhütte var senin fiyatını niye değiştirsin ki. Yanlış bir politika ama böyle. Turknet deneyebilirsiniz sıkıntı olursa iptal dilekçesi yazıp gönderin sorununuzu en geç 5 güne çözüyorlar. AKK değişikliği kesinlikle olacak o bakanlığın resmi açıklaması. Müşteri hizmetlerine sadece şimdilik bilgi gitmemiştir yoksa Türk Telekom'un "ben bunu uygulamıcam arkadaş" demeye hakkı yok

TT istemediği yere kablo çektirmiyor, merak etme istese onu da yapar. Kanunlara uyan mı var ülke de :)

Müstehak yani kimse kusura bakmasın. Meme ağlayana verilir, kimse bir tepki göstermiyor. Benim internetim 10 yıl önce daha hızlıydı.

Valla öyle hocam yapıcak bişey yok. Superonline fiber, Türksat döşenmesini bekliyorum öyle olduğu an direk paketimdeki hızı 100 MBps yapıcağım(türknet kullanıyorum)

Valla öyle hocam yapıcak bişey yok. Superonline fiber, Türksat döşenmesini bekliyorum öyle olduğu an direk paketimdeki hızı 100 MBps yapıcağım(türknet kullanıyorum)

Benim bina içerisinde Türk Telekom Fiber kutusu mevcut. Dolayısıyla Süperonline sanırsam fiber kutu binaya çekmez öyle değil mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı