Türk Telekom 500 Mbps geçiş

rukibamba

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Network Sistem Mühendisi,Producer,DJ
Evet yaklaşık 11 ay önce evlendim ve evlenirken evi İstanbul'un çok da zengin lüks olmayan bir yerinden tuttum. Malum fiyatlar belli fakat benim için binanın eskiliği tabii ki önemliydi. Ama internet de önemliydi. Neden çünkü her işim internet ve ben oyun falan da cok indiriyorum. Neyse ki evi tutarken bir de ne göreyim daha yeni sıfır fiber kablolar hazırlanmıs. Türk Telekom tarafından daire önlerine kadar getirilmiş önce Kablonet'i aradım sizin adresinize maksimum 100Mbps olarak verebiliriz ve bunun üzerini kimse veremez dedi. Neyse dedim bir gün ev eşyaları falan tamamlanırken ya dedim aman artık ne olacaksa olsun ne yapalım yok demek ki gireyim internete Türk Telekom'a başvurayım dedim. Başvururken AA bir baktım paket seçimlerinde 100, 200, 500, 1000MBPS nasıl ya dedim neyse sesimi çıkarmadan 200Mbps başvurdum hem de ilk 1 ay bedava ile geldiler kurdular bu arada düğüne 10 gün falan vardı. Neyse her şey geldi geçti gayet memnundum 200Mbps'ye 170 TL veriyordum + 29 TL de Tivibu + 11 TL modem +20 TL yalın internet ücreti ile toplam 230 TL geliyordu memnundum evde her şey internet il çalışıyor beyaz eşya dahil her şey akıllı AA bir mesaj geldi. 500Mbps size özel ayda her şey dahil 240 TL dedi dedim 10 TL fark ile geçilir ve bu 1 ay önce kadar geçtim o kadar iyi yapmışım ki gelen zamlardan sonra anladım. Çünkü ben 24 ay baştan sözleşme imzaladım şu anda evde PlayStation dahil her şey internet ile bağlı en yoğun kullanımda eşimde film dizi çok izler saniyide oyun indirirken 62,5 Mbps ile download yapıyorum upload ise 40Mbps'lerde Türk Telekom fiber de iyi geçek olarak arkadaşlar indirim olarak tanımlanır. Belki kişiye özel olan arkadaşlar 1 gram düşünmesin bu arada 240 TL Tivibu + yalın inter ücreti ve modem fiyatı dahil bu fiyat eğer geçmek isteyenler zam gelmeden geçsinler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı