Türk Telekom Alt Yapı Geliştirmesi İçin Tüketici Hakem Heyeti Başvurusu

_A_N_I_L_

Kilopat
50 Mbps 200 GB AKN hipernet paketini kullanıyorum. Son dönemde hatta yaşadığım sorunlar ile şikayet kayıtları bıraktım. Kablolarda sorun var diyerek arıza kayıtları kapatıldı, hız 24 mbps'e düşürdüler. Halen kopma sorunu devam ediyor. Türk Telekom santraline 400 metre kablo uzaklığım var. 3-4 sokak ileride santral dün yine gidip konuştum baktım çözüm yok. Şikayet dilekçesi verdim. Sonuç olarak dikkate alınmaz santrale yakınsınız size alt yapı iyileştirmesi projelerde yok, sorun kabloda. Kablolar bakır, eski, yok sudan, nemden, havadan etkileniyor. Bir sürü ıvır zıvır saydılar. Ben tüketiciyim. Sorunsuz hizmet istiyorum. Günümüz internet içeriği zaten ortada. AKN dolayısı ile bu paketteyim. Alternatif tam sınırsız bir bağlatı seçeneğim malesef yok.
Yaşadığım mağduriyeti tüketici hakem heyetine şikayet etsem iyileştirme imkanı yapılabilir mi acaba ? Benzer bir şikayet yapan, bir sonuca ulaşan var mı arkadaşlar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı