Türk Telekom anlık ping yapıyor

yusufziya61

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 3060 ryzen 5 5600
Meslek
Öğrenci
Türk Telekom kullanıyorum. Valorant'ta 25 30 ms arası giderken aniden 200 300'e çıkıyor ve tüm oyunu berbat ediyor. WLAN Optimizer kullandım. Fakat bir etkisi olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem SNR değerlerini paylaşabilir misiniz? 192.168.1.1

B

100+ firma var zaten TT altyapısını destekleyen. Ve 250TL cok pahalı ama tercih sizin. Bir de arayabildiğim mh de yok.

Bugün bir şey fark ettim arkadaşım laptopunu alıp bizim eve geldi ikimizde bizim modeme bağlanıp Valorant oynadık o sabit 27 30 ms alıyordu benim sürekli 200 300'lere çıkıyordu galiba benim PC de bir sorun var acaba Wi-Fi driverinde falan mı sorun var.

B

Bugün bir şey fark ettim arkadaşım laptopunu alıp bizim eve geldi ikimizde bizim modeme bağlanıp Valorant oynadık o sabit 27 30 ms alıyordu benim sürekli 200 300'lere çıkıyordu galiba benim PC de bir sorun var acaba Wi-Fi driverinde falan mı sorun var.

Aynı anda girdiğinizde router dengeli dağıtım yapamazsa hocam bir cihaza öncelik tanır ve diğer cihazı arka plana atarak performans sorunu yaşatabilir. Yeni nesil ASUS routerlarda bu sorun kalktı. Dengeli şekilde dağıtım yaparak tam performans sunmakta. Ama bu sorun yok ise. Senlik olabilir.

Aynı anda girdiğinizde router dengeli dağıtım yapamazsa hocam bir cihaza öncelik tanır ve diğer cihazı arka plana atarak performans sorunu yaşatabilir. Yeni nesil ASUS routerlarda bu sorun kalktı. Dengeli şekilde dağıtım yaparak tam performans sunmakta. Ama bu sorun yok ise. Senlik olabilir.

Peki benim cihazımda sorun olduğunu nasıl anlarım ve çözerim? Driver Booster'le güncellemiştim eskiden acaba o yanlış driver mi kurdu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı