Türk Telekom çok yavaş

Hocam hat zayıflamanız biraz fazla. Saha dolabına neredeyse 2 kilometre kadar uzaktasınız. Ama SNR marjına göre yorum yaparsam en azından 6-7 Mbps alırsınız. Ama üstünü alabileceğinizi hiç sanmıyorum çünkü bu defa kopmalarla karşılaşırsınız. Paketiniz kaç Mbps?
Turk telekom 12 mbps adsl kullanıyorum 1 aydır 7 mbps hız alıyordumdum 4 gündür düştü 2 şuan internette kopma olmuyor ama şöyle bişey oluyor sabah kalkıyorum modemin ışıkları yanıyor hız 1mbps kapatıp açıyorum 7 oluyordu şuan 2 sanırım daha öncede oldu 2 hafta sonra düzelmişti kendi kendine bakalım ne olacak :) teşekürederim bu arada mesafe 3500 metre uzaklık var turktelekom söylemişti

Turk telekom 12 mbps adsl kullanıyorum 1 aydır 7 mbps hız alıyordumdum 4 gündür düştü 2 şuan internette kopma olmuyor ama şöyle bişey oluyor sabah kalkıyorum modemin ışıkları yanıyor hız 1mbps kapatıp açıyorum 7 oluyordu şuan 2 sanırım daha öncede oldu 2 hafta sonra düzelmişti kendi kendine bakalım ne olacak :) teşekürederim bu arada mesafe 3500 metre uzaklık var turktelekom söylemişti
Mesafe yüzünden bu kadar az hız alıyorsunuz. Komşularınız da bu hızları alıyorsa imza toplayıp müdürlüğe gidin ve derdinizi onlara anlatın. Gerçi ne kadar takarlar bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı