Türk Telekom düşük download

6nowtk

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi aksamlar. Yaklaşık 3-4 gündür (belki de daha fazla ben o gün fark ettim) internet hızımda ciddi bir düşüş var. 100 Mbps internet, internet hız testlerinde 26 Mbps çıkıyor.Az önce müşteri hizmetlerini aradım ve bir sorun olmadığını modem güncelliyeceklerini söylediler. Ve sorun hala devam ediyor. Ne yapabilirim?

.
Ekran görüntüsü 2023-05-30 210958.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi aksamlar. Yaklaşık 3-4 gündür (belki de daha fazla ben o gün fark ettim) internet hızımda ciddi bir düşüş var. 100 Mbps internet, internet hız testlerinde 26 Mbps çıkıyor.Az önce müşteri hizmetlerini aradım ve bir sorun olmadığını modem güncelliyeceklerini söylediler. Ve sorun hala devam ediyor. Ne yapabilirim?

.Eki Görüntüle 1800197
Ethernet ile mi bağlanıyorsunuz?

Bende böyle sorunla karşılaşmıştım önerim kablolari kontrol et modeme giris soketi ni kontrol et icindeki kablolar çıkmış ti bende

Jitter 0 kablolu bağlanıyor.
Bu hız düşümlerinde çevredeki yoğun kullanımı bahane ediyorlar ancak bu tüketicinin sorunu değil 100mbs internet satın aldık mahalledeki kullanıma göre 100mbs diye satmıyorsunuz bu hizmeti. Dönümin en iyi internet sağlayıcılarındada bu problem oluyor ve gerçekten mahalledeki hattın kalitesine göre değişebiliyor.

Mesaj banım vardı kusuru bakmayın anca açıldı. Bu sorun yeni başladı ve evdeki tüm cihazlarda denedim sonuç hepsinde aynı.

Bende böyle sorunla karşılaşmıştım önerim kablolari kontrol et modeme giris soketi ni kontrol et icindeki kablolar çıkmış ti bende
Kablo bile değiştirdim yine aynı sonuç. Yarın eve geldigimde açacağım içini.

İçini açıp baktım ancak görünürde bişey yoktu.

Son düzenleme:
İcindeki tekli kabloları,kontrol ettinmi ,1 tanesi bile yerinden çıkmış olursa ,yasadigin sorunu yasatir

Dosya Ekleri

• IMG_20230531_183626.jpg
    IMG_20230531_183626.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 15
İcindeki tekli kabloları,kontrol ettinmi ,1 tanesi bile yerinden çıkmış olursa ,yasadigin sorunu yasatir
Bu kabloları direk değiştirdim sorun devam ediyor.Ciddi anlamda kafayı yemek üzereyim.Şeytan diyo direk değiştir hattı ancak cayma bedeli çok fazla.

Hocam başka modemle deneme sansiniz varmi
Yok gibi.Yarın arkadaşlardan isticem belki kullanmayan fazladan elinde olan 1 günlük verir.Hiç olmadı yarın modemi iyicene bozacağım yenisini gelip taksınlar.Ücreti de yansıtırlar artık faturaya.

Yok gibi.Yarın arkadaşlardan isticem belki kullanmayan fazladan elinde olan 1 günlük verir.Hiç olmadı yarın modemi iyicene bozacağım yenisini gelip taksınlar.Ücreti de yansıtırlar artık faturaya.
Bugün evime teknik destek geldi ve modem değiştirdiler.Sorun çözüldü konu kapanabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı