Türk Telekom hız testi sonuçları

llsMaiL

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bugün internet hızımı tekrar test etmek için Speedtest sitesine girdim hatta kesin sonuç alayım diye uygulamasını bile kurdum.
İnternet hızımda bir artış olduğunu gözlemledim normalde aktif olarak 35 Mbps download 6 Mbps upload olmak üzere bir pakete sahibim.
Test yaptığım zaman ortalama 32 Mbps falan download 4-5 Mbps upload hızı alıyordum bugün tekrar test ettim ve sonuçların bu şekilde olduğunu özellikle upload hızında bir yükselme olduğunu gördüm. Modemime gelen veri hızları bu şekilde almış olduğum veri hızları da bu şekilde download da biraz kayıp var ancak upload da çok düşük kayıp var. Sizde de umarım böyledir ve kalıcı bir şekilde olmuştur bu durum :D

1681474150651.png

M

1681474245441.png

Ben de çok uzak bir yerde yaşıyorum, üstelik sağlayıcım Millenicom, dün gece upload hızım 16Mbps oldu.
Bu arada upload artış konusu sanırım 3 aydır vardı aslında, BTK onayı yakın zaman önce verdi. Bundan dolayı upload hızlarıda arttırılmaya başlandı. Yakın zaman içinde tüm Telekom altyapısı kullanan internetlerin upload değerleri artacak tamamen. 24 ve 50Mbps download paket arası upload değerleri 12, 50 ve ve 100Mbps arası 15Mbps. Böyle görmüştüm...

Geri
Yukarı