Türk Telekom mu Türksat Kablonet mi?

oguzgl122

Picopat
Daha fazla  
Dostlar, ben sabit fiyat istiyorum. İkisi arasından hangisini önerirsiniz? Rica ediyorum taahhütsüz ISS'lerden bahsetmeyin.

Yani şöyle diyim normalde Turksattan yılmış bir insan olarak yine Turksat derim. Annemlerin evinde 2.5 yıl kullandım 1 kere bile şikayetim olmadı.

Yan sokağa geçtim(Kutusu farklı) ayda 1 kez sürekli bir arıza. En son 3 gün internet veremediler İstanbul'un göbeğinde. Koca sokak ne açıklama ne bir şey.

Taaddüt olduğu halde iptal ettim Netspseed geçtim. Fiyatı yüksek ama internet üzerinden gelir elde ettiğim için çok önemsemiyorum.

Yani şöyle diyim normalde Turksattan yılmış bir insan olarak yine Turksat derim. Annemlerin evinde 2.5 yıl kullandım 1 kere bile şikayetim olmadı.

Yan sokağa geçtim(Kutusu farklı) ayda 1 kez sürekli bir arıza. En son 3 gün internet veremediler İstanbul'un göbeğinde. Koca sokak ne açıklama ne bir şey.

Taaddüt olduğu halde iptal ettim Netspseed geçtim. Fiyatı yüksek ama internet üzerinden gelir elde ettiğim için çok önemsemiyorum.
ben netspeed ve türkneti denedim türknetin ping yüksek stabil olmasına rağmen netspeed de ise bağlantı stabil değil dalgalı ve kesilmeler oluyor hocam

Şu an 1 saat önce arzadan çıktı Kablonet onun harici stabil hızı.
bu arada akıll sınırsız değilde normal olan paket aldım sıkıntı olmaz demi gece hızda müşteri hizmetleri olmayacağını söyledi ama danışmak istersim sizede

önceden Türksat kabloneti denedinizmi hocam

Bu arada akıll sınırsız değil de normal olan paket aldım sıkıntı olmaz değil mi gece hızda müşteri hizmetleri olmayacağını söyledi ama danışmak istersim size de.

Sorun çıkmaz hep stabil sonuçlar veriyor IP adresi değiştiremiyorum sadece.
90TL 24Mbps 2 upload sunuyor. Eski abonesi olduğum için.

Bugün itibariyle aşağı yukarı 12+ senem var Turksat ile. Abartmıyorum, en ufak problem yaşamadım bir kez bile bu kadar zamandır. Arada sırada planlı kesintiler olabilir, onları sayamayız.
Ama tabi her bölgenin altyapısı aynı olmayabiliyor onu da hesaba katmak gerekir.
Yorum için Teşekürler benim bulunduğum ilçede Hatta sokağımın yanlarından hep fiber geçiyor internet altyapısı iyi bir sorun olacağını sanmıyorum 3 iss kullandım 1 i hariç diğerlerinde hep 11-10 ping aldım

Sorun çıkmaz hep stabil sonuçlar veriyor IP adresi değiştiremiyorum sadece.
90TL 24Mbps 2 upload sunuyor. Eski abonesi olduğum için.
Yorumunuz için teşekürler hocam ben şunu anladım eğer fiber altyapı yoksa tahhütsüz iss ler bir işe yaramıyor bence sürekli zam artışı sadece

Yorum için Teşekürler benim bulunduğum ilçede Hatta sokağımın yanlarından hep fiber geçiyor internet altyapısı iyi bir sorun olacağını sanmıyorum 3 iss kullandım 1 i hariç diğerlerinde hep 11-10 ping aldım
Dediğim gibi bizim ülkede bölgesel değişen bir durum iss performansı. O yüzden bu tarz konularda direkt kefil olmak yerine, kendi deneyimimi iletmek daha doğru geliyor.

Türk Telekom tavsiye etmiyorum ama Türk Telekoma karar verirseniz aynı binada ya da yan binada oturan komşularınıza sormadan almayın. Türk Telekom'dan menuniyet konuma göre çok ama çok değişkendir. Üstelik müşteri hizmetleri berbat(TI). Son halini bilmiyorum.

Kablonet ne vaadetmişse onu alırsınız ve müşteri hizmetleri çok ama çok iyidir.

Geri
Yukarı