Türk Telekom Selfy sınırsız sosyal medya fos çıktı

Video çözünürlüğünü 480p yapın. Vodafone Pass paketlerinde de böyle bir saçmalık var haberiniz olsun.

Aynı paketi ben de kullanıyorum 4 aydır, ayda 100 GB civarı internet kullanıyorum böyle bir sorunum yok.
Ayrıca online işlemlere girince Selfy yazmıyor artık. Selfy aboneliğimi izinsiz iptal etmişler. Niye bunu yapıyorlar anlamıyorum. Şu anda düz 20 GB pakete dönüşmüş paketim. Selfy temasıda gitmiş kendiliğinden. Sefly'e üye ola bastım kimlik ve doğum tekrar girdim ama işe yaramadı.

Ayrıca Online işlemlere girince selfy yazmıyor artık. Selfy aboneliğimi izinsiz iptal etmişler. Niye bunu yapıyorlar anlamıyorum. Şu anda düz 20 GB pakete dönüşmüş paketim. Selfy temasıda gitmiş kendiliğinden. Sefly'e üye ola bastım kimlik ve doğum tekrar girdim ama işe yaramadı.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Bana 15 TL indirimi yapmadılar müşteri hizmetlerini arayınca yapmışlardı. Aylık 195 TL ödüyorum.

Merhaba. Türk Telekom selfy abonesi olmuştum birkaç ay önce. O zamanlar en üst olan 20 GB sınırsız sosyal medya paketini almıştım. Ondan daha üst paket yoktu. Ben o pakete o zamanlar abone olduktan sonra, YouTube'a girip video açınca direkt kota yemeye başlamıştı. Hala daha yiyor. Şimdilerde ise, benim paketimde zaten çalışmayan "sınırsız sosyal medya" şeyini paketimden kaldırmışlar. Şimdi yeni bir paket çıkartmışlar ve o paket için daha fazla para istedikleri gibi, o pakete de geçme şansımın olmadığı gibi, o pakete geçsem bile o paketten YouTube'dan kota yemeyeceğinin garantisi olup olmadığı da belli bile değil!

Şu anki paketime ben 210 TL ödüyorum her ay. Yeni çıkarttıkları paket bu: Selfy SINIRSIZ Sosyal Tarifesi

Bakın artık sınırsız sosyal medya şeyi için fahiş fiyat istiyorlar:
Eki Görüntüle 1921203
Şimdi bu pakete geçmeyi bile denedim ama olmadı. Taahhüdüm olduğu için indirimli faydalanıyormuşum o yüzden pakette yükseltemiyorum. Sırf şu paketi denemek için bakacaktım ama onu da yapamıyorum.

Ayrıca bu konuyla ilgili tonla şikayetler devam ediyor:

Ayrıca şunu da söylemek istiyorum ki artık 4.5G ve ileride gelecek olan 5G için kotaları tamamen kaldırsınlar. Saçma sapan bir de ek paket satıyorlar. Mevcut paketimde sınırsız sosyal medya özelliği zaten çalışmıyordu ki şimdi komple kaldırmışlar anlaşılan. Ancak ek paket kısmında selfy sınırsız sosyal medya satın al diye ayrı ek paket halinde satmaya başlamışlar.

Ancak ben bu Türk Telekom selfy paketine geçerken, paketin içeriğini iyice incelemiştim. Orada YouTube ve birkaç sosyal medya daha dahil kotadan yemeyeceğini, sınırsız olarak bu paketin içerisinde dahil olacağını yazmışlardı. Ben de bu paketi, o verdikleri, bana taahhüt ettikleri paket içeriğine göre abone oldum ve o yüzden para veriyorum. Ancak bana istediğimi vermedikleri gibi, bir de paketimi sıradan 20 GB pakete çeviriyorlar ve benden 210 TL alıyorlar her ay ve üstelik bu bir de indirimli fiyatı...

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Bunun adı aldatmacılık değil mi veya dolandırıcılık?

Bu arada bakınız; Amerika'daki verizon 5G uwb sunarken, aynı zamanda uygun fiyata sınrısız kotasız 5G sunabiliyor. Verizon'da eleştirdiğim tek konu, hotspot içni 30 GB kota sınırı koyması. Bu iyi olmamış. İnternet altyapısının olmadığı veya iyi olmadığı yerlerde ben telefonumu USB ile bilgisayara takıp, 5G'den sınırsızca faydalanamam demek değil mi bu?
Eki Görüntüle 1921195

Aynı sorunu aynı tarife ile bende yaşıyorum.😥
Zaten taahhüt bittiği gibi 200-300 TL arasındaki yüksek GB'lı başka bir TT tarifesine geçmeyi düşünüyorum.

Aynı paketi ben de kullanıyorum 4 aydır, ayda 100 GB civarı internet kullanıyorum böyle bir sorunum yok.

Arkadaş benim gibi Türk Telekom kullanıyor.

Ayrıca Online işlemlere girince selfy yazmıyor artık. Selfy aboneliğimi izinsiz iptal etmişler. Niye bunu yapıyorlar anlamıyorum. Şu anda düz 20 GB pakete dönüşmüş paketim. Selfy temasıda gitmiş kendiliğinden. Sefly'e üye ola bastım kimlik ve doğum tekrar girdim ama işe yaramadı.

Umarım bana da aynısını yapmazlar. Zaten daha 15 yaşındayım bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.😉

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çözümü burada anlattım uygulayin arkadaslar

Geri
Yukarı