Türk Telekom vs Vodafone

Vodafone göre daha iyi çekiyor bence. Turkcellde kalabiliyorsan daha iyi olur tabi.
Turkcell seni aramaya başlar yakında tarifeniz bitiyor diye biraz negatif yaklaş biraz indirim uygularlar. Müşteri kaybetmek istemezler.

Vodafone göre daha iyi çekiyor bence. Turkcell'de kalabiliyorsan daha iyi olur tabii.
Turkcell seni aramaya başlar yakında tarifeniz bitiyor diye biraz negatif yaklaş biraz indirim uygularlar. Müşteri kaybetmek istemezler.

Turkcell'de ben 3 yıldır duruyorum ve baktığıma göre her 1 yıl sonra paketine yüksek fiyat istiyorlar.

Üçünü de kısa bir süre içinde deneyimlemiş biri olarak söyleyebilirim ki fiyatı pahalı olsa bile Turkcell alınmalı. Aktif olarak Vodafone kullanıyorum, paketimde 40gb internet sosyal medya netflix sınırsız ama gel bakalım kullanabilir misin. Instagram reels kaydırırken bile donarak hep. Sadece geceleri rahatlıyor ve bu sorun bölgesel değil. Kastamonudayken de aynı, istanbulda da aynı sinopta da aynı. Turktelekom ise genel olarak çekmiyor. Çektiği yerlerde de genellikle düşük hız (büyük şehirler hariç). Dolayısıyla tek çıkar yol Turkcell gibi duruyor. Turkcell'deyken kafam rahattı gündüz gece fark etmiyor 50mbps üstü hız veriyor. Gece hız testi yaptığımda Allah'ın Kastamonusunda 250mbps'ye kadar gördüm.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı