Türk Telekom'a devam etmeli miyim?

Türk Telekom'a kesinlikle ama kesinlikle devam etme. Pop noktaları ile ilgili sorun yaşarsan geçmiş olsun artık düşük pingi unut. Telekom'u öneren arkadaşlar sanırsam ya 60 ping alınca çok iyi diyorlar. MH kimse Telekom'u öneremez aşarı bilgisiz insanlar bulunmakta. Fiyatlar dolayı yine kimse önermez. Ne için öneriyorsunuz?

TurkNet, Millenicom ve ye NetSpeed'e bakman daha iyi olur TT altyapısında. Superonline fiberi varsa bas biraz parayı 200 Mbps al kafan rahatlar. Veya Kablonet varsa.

Ucuz muadil internet servis sağlayıcısı olarak NetSpeed kullanabilirsiniz. NetSpeed altyapı ve sunucu olarak Türk Telekom'dan internet bağlantısı sağlamaktadır.

Arkadaş bu arada taşınmayacak ben taşınacağım. Arkadaş zaten mevcut olarak sıfır sıkıntısız internet kullanmakta tek sorun ücretin pahalı olması biraz daha. Ping olarak ben hiç bir zaman ping sorunu ile karşılaşmadım oysa ki önerdiğiniz Millenicom yakın bir arkadaşım kullanmakta çocuğun sesini DC robot gibi duymaktan çocuğun lakabı grupta ROBOT AHMET'e çıktı. Ve yahut TurkNet'i herkes öneriyor ben bile sıcak bakıyordum ama şikayet olarak baktığımda az araştığım da kullananların %70 i şikayetçi ise ondada büyük sıkıntılar var demektir. Kablonet herkesin ortak görüşü pingin çok fazla olduğu sanırım siz hep 50 60 ping de takıldınız hiç bir zaman 8 Ping'ten fazla görmedim TT da.

Yeni konular

Geri
Yukarı