Türk Telekom'a devam etmeli miyim?

Uzun yıllardır Türk Telekom kullanıyorum. Şu an haziran 2021'e kadar 24 Mbps limitsiz VDSL paket kullanıyorum ayda 94 TL küsur ödüyorum. Taahhüttün bitmesine 6 ay kaldı. Bugün tarife değişikliği için aradılar. İlk 4 ay 85 TL olmak üzere 35 Mbps limitsiz VDSL 117 TL dediler 2 yıl taahhütlü şekilde. Tabii yılbaşından sonra fiyatlar değişecek artacak laflarını da eksik etmediler klasik satış taktiği her neyse. Ne yapsam? TurkNet düşünüyordum ama internette forumlarda TurkNet kullananlar illallah durumuna gelmiş nefret kusuyorlar benim gördüğüm. Diğer ISS'lerde ne kadar güvenilir bilemiyorum. Öneriniz nelerdir?

Türk Telekom hariç her şeyi alabilirsiniz bazıları hariç.

Türksat Kablonet 100 mbps+Televizyon kanalları 95 TL?

Dosya Ekleri

• speed.JPG
    speed.JPG
    30,1 KB · Görüntüleme: 32
Türk Telekom müşteriyi bağlamak için her zaman zam geleceğini söyler. Ben olsam 6 ay sürenin dolmasını bekler, taahhüt olmadan o 35 mbps interneti 85 liraya (Türknet) alır, memnun kalmazsam değiştirirdim. Fiyat farkı az değil yani. Ayrıca altyapı sorgulayıp ne hız alacağınızı şimdiden görürsünüz. Belki de daha hızlı internet mümkündür. Sabit fiyatla alabildiğiniz kadar hız politikası var. Belki 50 mbps verecekler.

Kablonet altyapısı varsa onu da değerlendirin bence.

Arkadaşlarımda TurkNet var. Host açmalık oyun oynarken sunucuyu ben açıyorum. Bizzat kendim deneyimledim. Siz belki yaşıyor olabilirsiniz ama ben kesinlikle yaşamıyorum. 60 Mbps, 10 upload falan yazıyor ama 24 ping yazıyor arkadaşımda. Bende sadece 7 ping yazıyor.

Knkm ben Türk Telekom kullanıyorum TurkNet'e bir şey demedim Türk Telekom ping konusunda kötü

Türk Telekom müşteriyi bağlamak için her zaman zam geleceğini söyler. Ben olsam 6 ay sürenin dolmasını bekler, taahhüt olmadan o 35 mbps interneti 85 liraya alır, memnun kalmazsam değiştirirdim. Fiyat farkı az değil yani. Ayrıca altyapı sorgulayıp ne hız alacağınızı şimdiden görürsünüz. Belki de daha hızlı internet mümkündür. Sabit fiyatla alabildiğiniz kadar hız politikası var. Belki 50 mbps verecekler.
Zam söylemi zaten klasik satış taktiği. 35 mbps internetin ilk 4 ayı 85 TL. Normalde tarifenin fiyatı 117 TL. Maksimum 50 mbps alabilirim diğer hat değerlerimi de düşündüğüm zaman.
Hocam bir sorgular mısınız en fazla kaç alıyorsunuz.
Özgür iletişim 35 önerdi. 35 mbps hız. 85 TL.
Türk Telekom müşteriyi bağlamak için her zaman zam geleceğini söyler. Ben olsam 6 ay sürenin dolmasını bekler, taahhüt olmadan o 35 mbps interneti 85 liraya (Türknet) alır, memnun kalmazsam değiştirirdim. Fiyat farkı az değil yani. Ayrıca altyapı sorgulayıp ne hız alacağınızı şimdiden görürsünüz. Belki de daha hızlı internet mümkündür. Sabit fiyatla alabildiğiniz kadar hız politikası var. Belki 50 mbps verecekler.

Kablonet altyapısı varsa onu da değerlendirin bence.
Kablonet, Turkcell Superonline yok maalesef.

Zam söylemi zaten klasik satış taktiği. 35 Mbps internetin ilk 4 ayı 85 TL. Normalde tarifenin fiyatı 117 TL. Maksimum 50 Mbps alabilirim diğer hat değerlerimi de düşündüğüm zaman.

Özgür iletişim 35 önerdi. 35 Mbps hız. 85 TL.

Altta desteklenen Max hız yazıyor ona bakar mısınız 85TL'nin altında.

Yeni konular

Geri
Yukarı