Türk Telekom'dan hangi ek paket alınmalı?

yuhbaranhu2

Centipat
Bir tanıdığım TT üzerinden ek paket alacak ben TT kullanmıyorum. Bana bakmamı istedi bende baktım. Ek paket olması lazım bir de tekrar etmemesi. Bunları buldum fakat çok ucuz değil mi? Bir de uygulama üzerinde ek paket alınabiliyor mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-23-17-58-26-94_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-04-23-17-58-26-94_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    126,6 KB · Görüntüleme: 66
Bir tanıdığım TT üzerinden ek paket alacak ben TT kullanmıyorum. Bana bakmamı istedi bende baktım. Ek paket olması lazım bir de tekrar etmemesi. Bunları buldum fakat çok ucuz değil mi? Bir de uygulama üzerinde ek paket alınabiliyor mu?

Hocam gerçekten çok ucuz. Bence dolandırıcı biri olabilir bu teklifleri soranlar. Çünkü geçen 15 GB ek pakete 62 TL verdim.

Fake site olma ihtimali var mı? Türk Telekom fiyatlarını bilmiyorum Turkcell kullandığım için ama hiç o kadar ucuz olacağını sanmıyorum.

Kesinlikle ek paket alınmamalı çok pahalı hele ki faturalı hatta resmen döşemasyon yapıyorlar... Çok internet kullanımınız var ise ya wifi üzerinden yada kullanmanıza göre paket almanızı tavsiye ederim..

Kesinlikle ek paket alınmamalı çok pahalı hele ki faturalı hatta resmen döşemasyon yapıyorlar... Çok internet kullanımınız var ise ya wifi üzerinden yada kullanmanıza göre paket almanızı tavsiye ederim..
Doğru söylüyorsunuz hocam ben ek paketi tarife anlayıp satın almıştım sonradan anladım. Ek paket almak yerine tarife alınca daha ucuza geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı