Türk Telekom'dan Türknet'e Geçilmeli mi?

trigger1903

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda Turk Telekom ADSL 8Mbit'e kadar olan tarifesini kullanıyorum. Ne hikmet ise 2-3 günde AKK bitiyor bizim 1-2Mbit arası değişiyor. Bu halde kullandığım internetten +120 ping alıyorum ve ani ping artışları fazla oluyor.

Türknet'in hattın desteklediği en yüksek hız değeri ve 150GB AKK koyması beni cezbediyor. Fakat ben online oyun oynuyorum özellikle CS GO, Türknet'in bu paketine geçer isem ping değerlerin duzelir mi?

Ben de Türk Telekom'dan TürkNet'e geçmeyi düşünenlerden biriyim, hala taahhütüm olmasına rağmen. Başka bir konuda bu konu konuşuluyordu ve TürkNet'e geçenler Türk Telekom'dan daha iyi olduğunu açıkça ifade etmişlerdi.
Ping sorunu bende de var ancak 3 günde AKK bitmesi bana biraz acayip geldi. Siz forumdaki diğer konuları da inceleyin, bununla ilgili çok şey yazıldı çizildi. Bence geçin, zaten taahhütsüz bir paket sunuyorlar.

Kardeşim bence geçme ben geçtim ve pişmanım 1 haftadır internetim kesik (ondan önce sıkıntım yoktu) hala düzelmedi ara bilgilendirme için sözde 2 gündür dönüş yapılacak ama hala yapılmadı müşteri memnuniyeti 0 ilgisizlik hat safada

Şuan da ne TT'de kalın ne de TürkNet'e geçin... Taahhütsüz tarife yapsalar bile hala bağlantı ve ping sorunu çözülemedi. SuperOnline veya UyduNet öneririm.

Turknet kullanıcısıyım ,kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. 59.99 tl taahaütsüz 150 gb kota türktelekoma göre çok avantajlı bence.

Alt yapı olarak bölgenizde hangi firmalar var? Üstte yazan arkadaşında dediği gibi superonlıne fiber veya uydunet varsa düşünmeden geçin.

16Mbps internerim var Türk Telekom ancak CS'de 50 ping alıyorum. Pinginiz sadece Türk Telekom değil modeme de bağlı her şey için Türk Telekom'u suçlamaktan vazgeçin.

TürkNet İnternetin ve Telefonun Çalışmama Sorunu bakın şu konuma derdimi ve ilgisizliklerini anlayacaksınız
Hocam ona bakarsanız benim 3 kere internetim kesildi 3'ünde de hemen hallettiler. Müşteri hizmetleri çok ilgili bence. Sizin telefon kablonuz veya kutuda problem olmuş olabilir. Madem Turknet'i beğenmiyorsunuz o zaman TT'yi burada övmeyin, biz Türknet'ten önce TT bağlayacaktıl gelen adamlar baya kabaydı hiç ilgilenmediler, telefon kablosunu bile bulamadılar olmasına rağmen, bizde bağlattırmadan vazgeçtik. İyiki vazgeçmişiz 50 Gb akk, 8 mbps internete 52 tl verecektik şimdi 150 Gb akk 75 mbps internete 59 tl veriyoruz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı