Türkçe Kurallarına Uymayan Mesaj

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Predator Titan

Kilopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Meslek
Developer
Profil Kapağı
1523184026
Herkese merhaba. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki birazdan okuyacaklarınız tamamen benim düşüncemdir. Hiçbir kişiye ya da kişilere kişisel bir sorundan dolayı yazılmamıştır. Lafımı pek fazla uzatmadan konuya giriyorum. Technopat'in bana bir çok konuda yararı oluyor bunlar hem alternatif hayata hem de düşüncelerimin oluşmasında yarayan güzellikleri. Bazen anlamadığım bir konu olunca burada sizlerden yardım istiyorum sizler de bu isteğime fazlasıyla yardım ediyorsunuz. Lakin sorun şurada açtığım her konuda ceza alıyorum. Türkçe kurallarına uymayan mesaj. Hep bunu söylüyor. Ben artık konu açmaya korkuyorum cidden. Bu hesabı da ocağın 26'sında cezası kalkacak olan hesabım için alternatif olarak açtım. Birçok yerde de benim sorunum ile aynı şeyi yaşayan insanlar gördüm. Dediğim gibi bunlar kesinlikle kendi düşüncem. Sadece aptal iki ya da üç noktalama işareti koymadık diye Technopat gibi bir yerden 24 saat boyunca (Bu zaman daha fazla olabilir.) uzak kalmak istemiyorum. Umarım bunları göz önünde bulundurarak düşünürsünüz. Eminim bu yazımdada ceza alıcam ama birinin artık yapması gerekiyor. Verdiğiniz cezalara saygı duyuyorum lakin çok fazla ve uzun. Sadece bir nokta yüzünden bu kadar fazla ceza almayalım. İyi sosyaller.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı