Türkiye bitmeye başladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kullandığım kelimeye göre benim yaşımı ve karakterimi belirleyebileceğini sanmandan kaynaklı olarak ne kadar cahil bir insan olduğunu anlıyorum. Seninle tartışmaya girmeye bile tenezzül etmeyeceğim merak etme. Sadece ne 13 yaşındayım ne de hayatım boyunca TikTok kullandım. Eğer sen de 13 yaşında değilsen ve TikTok kullanmıyorsan seninle aynı istatistiği paylaşmaktan utanıyorum sadece...
13 değil 15 yaşında. 40 yıl öncesini biliyor ama.

Aman aman ne büyük dert! Bu konunun çözülmesi Dünya'yı kurtarır...

Herkesten nefret ediyor gibi davranıyor ve açıklarını bulmaya çalışıyorsun, amacın ne senin?
Amacım orada burada gördüğü bilgilerle ülkeyi yorumlayanların düşünce yapısını değiştirmek. Sosyal medya kölesi olmuş bir toplumda bilgisiz olarak buraya yazı yazmak yerine bilgi edinip yorum yazmalarını istiyorum.

13 değil 15 yaşında. 40 yıl öncesini biliyor ama.
Çünkü okuyorum. Senin gibi orada burada gördüğüm bilgilerle yorum yazmıyorum. Senin yaşının büyük olup benim argümanlarıma verecek cevabın olmaması cahilliğinden kaynaklı.

Ben kokusunu almıştım kıymadan farklı koktuğunu söyleyebilirim. Ama tadını bilemiyorum nasipse bu bayramda topladığım harçlıklarla 100-200 gram alabilirim.
Umarım. Hepimiz için önemli bir bilgi. Tadına baktığınızda bir makale hazırlamanızı isterim.

Şu D-dostum gibi yazı tarzınla yaşının 13 civarı olduğu anlaşılıyor. Daha az TikTok kullanmanı tavsiye ederim. Orada burada gördüğün bilgilerle gelme bana.
Şimdi de yazım sekillerine mi laf atmaya başladın. İlla insanların küçük bir hatasını bulup laf atıyorsunuz fakat adamların gizlice arkadan yönettiği şeyleri en sonunda öğrenip laf atmıyosunuz. Bravo.

Yıllarca tüp kuyruğu esprisi yapanların şu anda halk ekmek kuyruğu ile sınanıyor olması da ayrı bir komedi. Ekonomik kriz ile gelen mevcut hükümet, ekonomik kriz ile gidecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amacım orada burada gördüğü bilgilerle ülkeyi yorumlayanların düşünce yapısını değiştirmek. Sosyal medya kölesi olmuş bir toplumda bilgisiz olarak buraya yazı yazmak yerine bilgi edinip yorum yazmalarını istiyorum.
Yaş muamelesi yaparak fikir değiştirilemez. Sen 40 yaşında olsanda 15 yaşında olsanda yaş muamelesi yapamazsin. İyimser yaklaşmak ve konunun ana bütünlüğünu anlama odaklı gitmek bir fikri değiştirmenin en hakiki ve iyi yoludur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı