Türkiye'de elektrik idaresinin özelleştirilmesi altyapıda bir iyileştirme sağladı mı?

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Bu konuyu neden açtım çünkü Manisa da salihli ilçesinde bir köyde yaşayan biri olarak elektrik idarelerinin özelleştirmesi Türkiye'de elektrik altyapısında kesin bir iyileştirme sağladı mı? Benim görüşüme göre hayır senelerdir yapılan planlı ve iyileştirme çalışmalarına rağmen sıradan bir yağmurlu hava da bile saatlerce elektrik kesiyorlar özellikle son aylarda defalarca elektrik kestiler. Son günler de düşük voltajda elektrik veriyorlar bu da yüksek voltajlı elektrik ile çalışan elektronik aletlerimize zarar veriyor.

Bizler elektrik faturalarına ödediğimiz ücretler zamlar vergilere rağmen bu ödenekler ile hiç mi kalıcı veya sağlam altyapı çözümü sunulmadı birçok yer de bile sokak aydınlatmalarından tutun da mahalle kesintilerine kadar birçok şikayet var çünkü seneler önce özelleştirilen Türk elektrik idaresi bölgelere ayrılarak farklı firmalara verildi, bizim İzmir bölgesinde gdz elektrik bakıyor Türkiye de özelleştirilen elektrik idaresinin yaptığı çalışmaları ben beğenmiyorum. O kadar çok şikayet ediyorum yine aynı değişen bir şey yok sizler Türk elektriğinin özelleştirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı