Türkiye'de Kargo Şirketleri

The End

Kilopat
Makaleler
13
Yer
Adana / İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
11.11 fırsatından dolayı mıdır bilinmez fakat kargolar elime ulaşmıyor. 2 farklı alışveriş olarak Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo'yu tercih ettim. Bu kargo şirketlerinin vurdum duymaz tavırları artık beni çileden çıkarttı.
Yurtiçi kargo: Müşteri hizmetleri zaten yok. Arıyorum kargom neden ilçeye kadar gelip iade sürecine girmiş diyorum.
+Evet beyfendi anlıyorum, bir dakika bekleteceğim sizi.
-Bekliyorum.
+Bu numara Yurtiçi Kargo çorumun. İlçesine ait, bu numarayı arayınız.
Kapatıp arıyorum.
Numara Sivas iline ait bir numara, ulaşılmıyor.
İlçe numarasını kendi imkanlarım ile bulup şubeyi aradım. Ürün barkodu okunmadığı için iade ettik satıcı ile görüşün dedi. Satıcıyı bilgilendirdim. Beklemeye devam ediyorum.
Bu Yurtiçi Kargonun rezilliği.
Sırada Aras Kargo var. Bu rezil kargo şirketi 11 gündür kargomu evime ulaştıramadı. Evet 11 gündür kargo yok. Adana'ya gelen ürün şubeden hala evime gelecek. Şubeye gidip soruyorum servis yok kargo durumuna bakamıyoruz deyip başından savuşturdu. Gerçekten yazıklar olsun bu kargo şirketlerine.
Sizinde bu tür sorunlarınız var ise yorumlara yazın. Bir tek ben mi bu tür sorunlar ile karşılaşıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu kötüdür bu kötüdür bana göre yanlış çünkü bulunduğunuz konuma ve ordaki çalışanlara göre kalite değişir, birçok kez kargo kullandım hiçbir sorun yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı