Türkiye'de kullanılabilecek en ucuz hat hangisidir?

ruslanmik09

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben Azerbaycanliyim, Türkiye'de universite okuyorum. telefon numarasi almak istiyorum ama cok pahali. numarayi ben sadece banka hesaplari falan icin kullanacağım, biriyle konusmak icin degil. Azerbaycan'da da TR fiyatiyla 40 TL hat burada 700 TL galiba. Bir de ben yazda 3 ay Azerbaycan'da olacağım, numaranin kapanma gibi olayi olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi tarifeyi nereden alırsın bilmiyorum ama internet bitmeye yaklaşınca sana sormadan ek paket alan tarifelerden uzak dur. Mümkünse alırken iyice belirt ve sürpriz borçlarla karşılaşmayacağından emin ol. Ek bilgi olarak ben ayda 300TL'ye yakın bir fatura ödüyorum, 700tl çok fazla.

Sitenin alt kısmındaki sorular bölümünde bazı bankaların SMS hizmetleriyle ilgili sıkıntı yaşadıklarını belirtmişler.

Evet bak orayı söylemeyi unuttum, şu bankalardan SMS alabiliyorsunuz: Garanti BBVA, Ziraat Bankası, Halkbank, DenizBank, şekerbank ve emlak katılım bankası.

Hangi tarifeyi nereden alırsın bilmiyorum ama internet bitmeye yaklaşınca sana sormadan ek paket alan tarifelerden uzak dur. Mümkünse alırken iyice belirt ve sürpriz borçlarla karşılaşmayacağından emin ol. Ek bilgi olarak ben ayda 300TL'ye yakın bir fatura ödüyorum, 700TL çok fazla.

İnternete gerek yok ki faturasiz falan mı almam lazim. İnternet kullanmayacağım sadice SMS bitti.

En ucuz hat benim bildiğim netgsm şu an.

Yani numara alirsam 150 TL mi vereceğim?

İnternete gerek yok ki faturasiz falan mı almam lazim. İnternet kullanmayacağım sadice SMS bitti.

Yani numara alirsam 150 TL mi vereceğim?

Bir de ben her ay ucretmi odemem lazim? İnternete gerek yok.

Dosya Ekleri

• 322222222.png
    322222222.png
    65,8 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Geri
Yukarı