Türkiye'nin başına geçmiş en iyi Cumhurbaşkanı kim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Babasına dese kalk çalış 65 yaşında adam kalkar döver hayatının yarısı çalışmakla geçmiş zaten.

Babam 50 yaşında emekli oldu. Ve şuanda kiralar olsun vadeli hesaplar olsun gayet iyi getirisi var neden çalış diyeyim ki? Ben de çalışmayı pek planlamıyorum Türkiyede.

Fransa'dan maaş aldığına göre acaba bir düşün bakalım engelli arkadaşım neden villa alabiliyor.

Babamla annem sadece Türkiye'den maaş alarak bu kadar fazla şeyi aldılar onu nasıl açıklacaksın? Senin babanda zamanında kendini geliştirip bu şekil çift maaş alabilirdi neden yapmadı git kendisine sor bence hükümete suç atmadan önce.

Türkiye de çalışıp ondan sonra emekliye laf at şaklaban.
Babam 50 yaşında emekli oldu. Ve şuanda kiralar olsun vadeli hesaplar olsun gayet iyi getirisi var neden çalış diyeyim ki? Ben de çalışmayı pek planlamıyorum Türkiyede.

Bu adam zaten çalışmış emekli olmaya hak kazanmış senelerce prim yatırmış gününü doldurmuş. İnşallah baban falan emekli değildir senin yoksa aynısını onlara ben söylemek isterim. Ayrıca madem 28 bin adet üretildi ilk üretilenleri alabilirlerdi bu bir bahane değil kaldı ki 28 bin çok az bir rakam değil. Hepsi birer oyun zaten araba yaptık oy verin dediler bir nevi.

Oyun mu bilmiyorum ama benim yazlıkta komşunun vardı birçok kez bindim normal arabalardan daha iyiydi. Onun dışında normal kışında okula giderken otobanda görüyorum arada.

Babamla annem sadece Türkiye'den maaş alarak bu kadar fazla şeyi aldılar onu nasıl açıklacaksın?

Bence illegal ya da yurt dışından bilemiyorum o kadarını.

Türkiye de çalışıp ondan sonra emekliye laf at şaklaban.

Ben Türkiye'de çalışmam derken zaten param var dünyayı gezmek varken neden çalışayım anlamında dedim yanlış anladın galiba.

Bence illegal ya da yurt dışından bilemiyorum o kadarını.

Babam müdürdü şirkette gidip araştır istersen makine müdürleri ne kadar maaş alıyor. Şu anki fiyatlarına bakıp o zamanları çıkartabilirsin bence. Neredeyse 2 yılda 1 eve denk geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı