TürkNet Bağlantı Kopma Sorunu

SerefBeksen

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
3 Aylık TürkNet kullanıcısıyım son birkaç haftadır internet bağlantım belirsiz aralıklarla, sık sık kopuyor başka modem denedim sorun yine aynı. Aynı problemi yaşayan ve çözüme ulaşan var mı?

Durumlardan dolayı tüm sağlayıcılarda bu sorun var aşağı yukarı. Sadece siz daha fazla mağdur oluyorsunuz. Zaten kayıt açtırmışsınız yapacak bir şey yok sanırsam. Kablonet kullanıyorum kesilmese bile 2-2 değerlerine düştüğü oluyor 30-5 internetin.

Anlıyorum hocam belki bulunduğun yerdeki saha dolabı arıza yapıyordur.
Olabilir balkondan dolabı görüyorum yolun ortasında nerdeyse bir ara TT ekipleri dolabın kapağı açık bırakıp gitmişlerdi, 2 gün açık kaldı ihbar ettik gelip kapattılar.

Hocam türknet sosyal medyaya çok önem veren bir firma. Sorununu düzgün anlaşılır bir dille twitterden tweet atarak çözüm bulabileceğini düşünüyorum. Benzeri arkadaşıma oldu. Öyle yapmıştık, ertesi gün arayıp gayet ilgilenmişlerdi. Denemekten zarar gelmez 🤪🤪
Olabilir balkondan dolabı görüyorum yolun ortasında nerdeyse bir ara TT ekipleri dolabın kapağı açık bırakıp gitmişlerdi, 2 gün açık kaldı ihbar ettik gelip kapattılar.

Genel bir sorun mu diyorsunuz yani?
Hat değerlerinizi gönderirseniz belki daha yardımcı olabiliriz?
asdas.PNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı