Türknet geçiş parasını karşılıyor mu?

torcak1

Hectopat
Daha fazla  
Şu an Superonline'da 16 Mbps AKK'siz ADSL internet kullanıyorum. Ağustos'un sonunda önceki paketimin taahhütü bitince Türknet'e geçmeyi düşünüyordum ama altyapısı olmadığı için geçemeyip bu pakete geçmiştim. Şimdi Türknet'in sitesine adresimi yazıp hız sorguladığımda 35 Mbps hızında paket alabileceğim yazıyor. Taahhütümü iptal edip Türknet'e geçsem kaç TL ödemek zorunda kalırım ve Türknet başka sağlayıcılardan geçişte iptal parasını karşılıyor mu? Bilenler yardımcı olabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet çok riskli değil mi? Kurulumdan sonra sizin telefonunuz o arayıp kurulum yaptırdırdığınız numaraya hiç ulaşamıyor ve bir sorun ile karşılaştığınızda muhatap bulamıyorsunuz ya da başka numaralar ile arayıp bir şekilde çözüm sağlıyorsunuz. Müşteri hizmetleri de yok diye biliyorum. Nasıl ayakta duruyorlar şaşıyorum.

Türknet çok riskli değil mi? Kurulumdan sonra sizin telefonunuz o arayıp kurulum yaptırdırdığınız numaraya hiç ulaşamıyor ve bir sorun ile karşılaştığınızda muhatap bulamıyorsunuz ya da başka numaralar ile arayıp bir şekilde çözüm sağlıyorsunuz. Müşteri hizmetleri de yok diye biliyorum. Nasıl ayakta duruyorlar şaşıyorum.
Müşteri hizmetleri personeli çoğu konuda hiçbir şey bilmeyen insanlar dolu ve TürkNet'in açıklamasına göre müşteri hizmetleri telefonda bizi oyalayıp durumu uzmanlara iletiyor. Bu aracılar -Müşter hizmetleri- kaldırılınca TürkNet'in uygulaması üzerinden direkt olarak uzmanlara iletiliyor ve her şikayette TürkNet sizi arayıp durumu soruyor ya da çözüm yolunu (TTNET ve SOL gibi) oyalamadan söylüyorlar. Daha önce TTNET Müşteri hizmetlerini arayıp sorununu %100 geçiren birini görmedim daha da doğrusu TTNET'ten memnun olanını görmedim.

Taahhüt cezasının 120TL'sini karşılıyor ama şu şekilde karşılıyor;
6 ay içinde çıkmazsan ilk 6 ayda faturandan 10 veya 15TL gibi bir fiyat düşüyor yani peşin olarak vermiyorlar :)

Yeni yılda kota muhabbeti ortadan kalkacakmış,bakalım ttnet ne gibi bir yol izleyecek?benim 7 ay daha tahütum olmasına rağmen şimdiden arayıp kota muhabbeti yapıyorlar.. doğrusu bende başka bir firmaya geçmek istiyorum ama hangisi güvenilir ??
Türknet hakkında bir sürü şikayet var. NetSpeed'e geçmeni öneririm.
Siz ne zamandır kullanıyorsunuz netspeed?memnunmusunuz

3 yıldır Turknet kullanıyorum. Söylendiği gibi sıkıntı olduğunda iletişime geçmek çok zor. Ancak diğer sağlayıcılardan çok daha az sıkıntı çıkıyor. Kurulum sürecide biraz sancılıydı benim abone olduğum tarihte. Ama genel olarak memnunum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı