TürkNet ve Türk Telekom ilişkisi

Ahmetada197

Decapat
Merhaba arkadaşlar TürkNet interneti bağlattım evime fakat şöyle bir sorunla karşılaştım TürkNet'in internetimi Türk Telekom veriyor normalde cuma günü internetini kullanabilecekken bu gün dahi kullanamıyorum nedeni ise şöyle Türk Telekom binama kadar ınternetimi verdiğini söylüyor fakat bizim evin internet kutusunda hiçbir boş porttan sinyal gelmiyor yani ben Türk Telekom yüzünden ınternetimi kullanamıyorum ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet sizin adınıza Superonline ve Türk Telekom gibi firmalardan hat kiralar. Yanlış bilmiyorsam Türk Telekom ile görüşmeniz gerek. TürkNet'e şikayet kaydı bırakırsanız bir ihtimal bakarlar. Çoğunlukla bakmıyorlar.

şu zamanlarda internet bağlatmak eziyet haline geldi. Bende Türknet kullanıyorum dosyaları kargoladıktan 1 gün sonra kurulum yapıldı , 1 gün sonra da türk telekom aradı portunuzu takıyorum modem başında bekler misiniz dedi bu kadar basitti.

Fakat bu corona olaylarından dolayı internetçiler sürekli yalana başvurmaya başladı teyzeme internet bağlatmak istedik 1 ay boyu bağlatamadık resmen 1 ay internetsiz bekledi. oyalıyorlar büyük ihtimalle.

Şikayet talebi açın. Ankastre ile sonlandırılan hattımı bulamıyorum ve işaret bırakılmamış diyerek işlem açın.
Sinyal gelen bir boşta bir hat varsa eğer ankastre deki port üzeirne çakılmasına gerek yok. Sağlam bir ek yapılarak iç tesisat kablosu ile ana hattı birleştirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı