Tüy dökücü krem işe yarıyor mu?

mahmutxd07

Decipat
Daha fazla  
Daha önce hiç kullanmadım. Göğüs bölgemde, kollarımda ve bacaklarımda yoğun kıl var. Jilet ile almak istemiyorum pütür pütür kalıyor çabuk uzuyor. Ağda yaptıracak kadar dirençli birisi değilim. Lazer tarzı şeyler varmış ama onlarda pahalıdır diye düşünüyorum. Tek çarem tüy dökücü kremler siz kullandınız mı tavsiye eder misiniz?

Daha önce hiç kullanmadım. Göğüs bölgemde, kollarımda ve bacaklarımda yoğun kıl var. Jilet ile almak istemiyorum pütür pütür kalıyor çabuk uzuyor. Ağda yaptıracak kadar dirençli birisi değilim. Lazer tarzı şeyler varmış ama onlarda pahalıdır diye düşünüyorum. Tek çarem tüy dökücü kremler siz kullandınız mı tavsiye eder misiniz?
Paran varsa tüy dökücü + Braun marka 1000 tl civarı epilasyon cihazları var. Tüy dökücüyle kısaltıp onunla sıfır yapabilirsin. Tüy dökücü jiletle aynı etkiyi bırakıyor. Sadece daha basit ve tahriş, kesme gibi riskleri daha az.

Ben kullandım ama ben 30dk bekliyordum.

Üstünde yazdığı gibi 5-6dk değil.

10dk yetiyor aslında. Çok fazla bekletmekte zarar verir.

Zor oluyor mu? Sürdükten sonra duş alsam çıkar mı? Yoksa silmem falan mı gerekiyor?

Paran varsa tüy dökücü + Braun marka 1000 TL civarı epilasyon cihazları var. Tüy dökücüyle kısaltıp onunla sıfır yapabilirsin. Tüy dökücü jiletle aynı etkiyi bırakıyor. Sadece daha basit ve tahriş, kesme gibi riskleri daha az.

Bu epilatör makineleri biraz tüyleri yolmak için gibi bir şey değil mi? Çok acı vermez mi?

Bu epilatör makineleri biraz tüyleri yolmak için gibi bir şey değil mi? Çok acı vermez mi?
Önce tüy dökücüyle alırsan kökleri zayıflatırsın. Sonrasında alırsan o kadar acımaz. Tabii ki 0 acı olmaz ama yine de az acır.

Önce tüy dökücüyle alırsan kökleri zayıflatırsın. Sonrasında alırsan o kadar acımaz. Tabii ki 0 acı olmaz ama yine de az acır.

Önerdiğiniz net bir model var mı?

Zor değil ama 10dk beklemek biraz sıkıcı oluyor :D kılları aldıktan sonra bir duş alsan iyi olur.

Duş kesin alırımda su kremlerin çıkması için yeterli geliyor mu diye merak ettim. Kremin kuruduğunu falan söylemişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı