Tüy dökücü krem işe yarıyor mu?

2 ürün arasında nasıl bir fark var? Hassas ciltler için diyor. Ben vücudumun hassas olup olmadığını bilmiyorum :D

Daha önce hiç kullanmadım. Göğüs bölgemde, kollarımda ve bacaklarımda yoğun kıl var. Jilet ile almak istemiyorum pütür pütür kalıyor çabuk uzuyor. Ağda yaptıracak kadar dirençli birisi değilim. Lazer tarzı şeyler varmış ama onlarda pahalıdır diye düşünüyorum. Tek çarem tüy dökücü kremler siz kullandınız mı tavsiye eder misiniz?
Bende almayı düşünüyorum ama genital bölge ve arka kısım için uygun mu bilmiyorum tahriş veya alerji yapar mı diye korkuyorum en kalitelisi hangisi acaba banada önerirseniz mutlu olurum :)

Bende almayı düşünüyorum ama genital bölge ve arka kısım için uygun mu bilmiyorum tahriş veya alerji yapar mı diye korkuyorum en kalitelisi hangisi acaba banada önerirseniz mutlu olurum :)
Veet iyidir. Ancak genital bölgeye uygun bir modelini almalısın. Öncelikle vücudunda küçük bir yere uygula tahriş alerji var mı bir bak. Yoksa uygula.

Daha önceden de veet kullandım ama genital bölgeye uygulamadım. Ondan tereddütteyim. Yarın marketten bir adet almayı düşünüyorum ve hocam bir soru daha soracağım konudan bağımsız ama bu ter kokusu için deodorant ne varsa sıkıyorum geçmiyor. Ne yapmalıyım? Bu arada öyle sağlıksız şeyler de yemiyorum hani cips kola vs hiç tüketmem tüketmeyi de sevmiyorum. Açıkçası öneriniz varsa verebilir misiniz?
Bunun için kendi konunuzu açsanız iyi olur ancak yine de bildiğim kadarıyla cevap vereyim, deodorant değil roll-on kullan, sık sık duş al, evdeyken koltuk altını havalandır. Kolunu vücuduna çok bitişik tutma. Bir tişörtü en fazla 1 gün giy. Hala geçmiyorsa bir doktora görün.

Daha önce hiç kullanmadım. Göğüs bölgemde, kollarımda ve bacaklarımda yoğun kıl var. Jilet ile almak istemiyorum pütür pütür kalıyor çabuk uzuyor. Ağda yaptıracak kadar dirençli birisi değilim. Lazer tarzı şeyler varmış ama onlarda pahalıdır diye düşünüyorum. Tek çarem tüy dökücü kremler siz kullandınız mı tavsiye eder misiniz?

En güzeli makineyle almak, hamam tozu da deneyebilirsin.

En güzeli makineyle almak, hamam tozu da deneyebilirsin.

Hocam makine tavsiyeniz var mı? Herhangi bir tıraş makinesi alsam 0'a yakın bir deneyim yaşar mıyım? Böyle elimi koluma sürtünce sert gelir mi?

Epilatör veya ağda kalitesini hiçbir şekilde elde edemiyorum ama bu 2 deneyimde çok fena can yakıyor imiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı