TUF Gaming B450M-Plus II anakarta RX 7600 Pulse AMD ekran kartı uyar mı?

demon1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, kısaca vaktinizi almak istiyorum.
Şu an sistemim şu şekil;
Ryzen 5 5600 işlemci.
24 GB RAM.
TUF Gaming B450M-Plus II anakart.
NVIDIA GTX 1650 ekran kartı.
144 Hz MSI monitör.
4000 Hz Delux Wireless kablosuz mouse.
HyperX Cloud II kulaklık.

Soruma geçeyim, şu an da 4K mouse kullanmak üzereyim dongle siparişim pazartesi elime ulaşıyor ek olarak başlıkta adı geçen sipariş vermiş olduğum ekran kartıda pazartesi elime ulaşıyor. Şu an için tek eksiğim ekran kartı gibi görünüyordu bende ekran kartı olarak.
Sapphire RX 7600 Pulse AMD radeon™ Gaming 8 GB GDDR6 hdmı/ 3 X DisplayPort, ekran kartı, 11324-01-20G
Bunu satın aldım araştırmalarım sonucunda. Pazartesi elime ulaşmış olacak fakat sormak istediğim 2 sorudan bir tanesi TUF Gaming B450M-Plus II anakart uyum sağlar mı bu ekran kartıyla? PCI 3.0 anakart fakat ekran kartı
PCI Express 4.0 Support destekli yani sormam da fayda var emin olmak adına link olarak şöyle bırakıyorum ikisini.
Ekran Kartı Linki
Anakart

Eğer uyum sağlamıyorsa ona göre bir parça değişikliği ya da iade oluşturayım dedim. Ek olarak da 4K Hz fareum ekranım 144 Hz olduğu için sorun çıkartır mı bilmiyorum bildiğim kadarıyla işlemciye falan yük bindirebilirmiş sistemim kötü de sayılmaz ekran kartı eksiğim de bu ekran kartı ile tamamlamayı düşündüm genel yorumunuz tavsiyeniz nelerdir?
Teşekkürler şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı