Tulpar T7 v20.4.1 alınır mı?

Predator'dan daha iyi bu, tek eksisi ekranı.
Hocam bu model gayet güzel fiyatına göre fakat Dell modellerin AMD işlemcili modellerde soğutması kötü diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda cihaz Alienware evet Ryzen 9 var ama çokda fark olacağını sanmıyorum. Maksimum fanda bile soğutma gücü zayıf kalmış.
105W'lık Aorus 15G var belki düşünülebilir gibi tek eksisi 105W ama bunu bence MUX biraz telafi eder gibi.

Hocam bu model gayet güzel fiyatına göre fakat Dell modellerin AMD işlemcili modellerde soğutması kötü diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda cihaz Alienware evet Ryzen 9 var ama çokda fark olacağını sanmıyorum. Maksimum fanda bile soğutma gücü zayıf kalmış.
105W'lık Aorus 15G var belki düşünülebilir gibi tek eksisi 105W ama bunu bence MUX biraz telafi eder gibi.

MUX var bunda da, ayrıca soğutması gayet iyi hocam. Turbo fanda 5800H normalleri olan 90-92 arası gidip geliyor.

MUX var bunda da, ayrıca soğutması gayet iyi hocam. Turbo fanda 5800H normalleri olan 90-92 arası gidip geliyor.
O zaman tek eksisi 120Hz AAA tarzı olmayan oyunlarda biraz ekran üzebilir gibi geliyor.
92 bana yine bir tık fazla geldi Legion modellerine göre. Ama tehlikeli değerlerde değil 10870H ile full fanda 75 derece alıyorum Apex'te. (Aorus 15P) (55W) Aorus 15G KC'de düşünülebilir.

Ben uyurken konu nerelere gelmiş 🙂 İlgi gösteren herkese teşekkür ederim. Sanırım Monsterdan uzak duracağım anlaşılan. Peki aşağıdaki laptop nasıldır?
MSI GP66 Leopard 11UG-046XTR i7-11800H 16GB 512GB SSD 8GB RTX3070 15.6 Dos Oyuncu Notebook

Yeni konular

Geri
Yukarı