Tulpar T7 v20.7.1 alınır mı?

Soday

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir dizüstü oyun bilgisayarı almaya karar verdim fakat ne alacağım konusunda kararsızım. Eski bilgisayarım Abra A7 ve herhangi bir sorun yaşamadığım için ilk olarak Monster'in Tulpar serisine baktım. Başlıkta bahsettiğim PC aklıma yattı bu bilgisayarı kullananlar deneyimlerini paylaşabilir mi veya 42 bin lirayı geçmeyecek öneriler yapabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tulpar Abra'dan iyidir. Fakat 42 bin lira bandında daha iyi öneriler yapabilirim:
Aynı modelin 2K ekranlısı:

Bir de 4070 var fakat işlemcisinden %100 performans alamazsınız ısınmanın önüne geçmek için kendiliğinden limitli geliyor, tercih sizin:

Yeni bir dizüstü oyun bilgisayarı almaya karar verdim fakat ne alacağım konusunda kararsızım. Eski bilgisayarım Abra A7 ve herhangi bir sorun yaşamadığım için ilk olarak Monster'in Tulpar serisine baktım. Başlıkta bahsettiğim PC aklıma yattı bu bilgisayarı kullananlar deneyimlerini paylaşabilir mi veya 42 bin lirayı geçmeyecek öneriler yapabilir misiniz?

Bu iki model daha iyi.

Tulpar Abra'dan iyidir. Fakat 42 bin lira bandında daha iyi öneriler yapabilirim:
Aynı modelin 2K ekranlısı:

Hocam bunlar bu kadar ucuz muydu ya.

Bu iki model daha iyi.

Hocam bunlar bu kadar ucuz muydu ya.

Dell arada bir indirime giriyor sessiz sedasız hocam 40-43K civarındaydı 1-2 hafta önce.
@Soday Bu arada arkadaşın attığı modeller de üzmez Nitro 6 ve LOQ yeni seri üretimler. Özellikle Nitro 6'nın soğutma performansı muhteşem. Keşke geçen hafta öneri isteseydiniz 42K'ya Helios 4060 vardı

O bu mu?

O bu mu?
Evet hocam. Çok arttı fiyatı maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı