Turkcell, Aras İşbirliği

Deathly Core

Kilopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
En başından başlıyayım, belki sinirim yatışır.

Telefonumun USB girişi bozulmuş, kafayı yiyordu. Kendi kendine şarz ediyor gibi görünüp etmiyordu. Bataryayı başka bir telefonda denemiştim, sorun onda değildi.
Velhasıl kelam ben bunu aldığım yer olan Turkcell bayisine servise göndersinler diye verdim. "Tamam ağabey! hallederiz ağabey!" naraları işbirliğinde verdik telefonu. Günler, günleri kovaladıkça soruyorum adama;

"-Yav birader benim telefon nerde kaldı? 5 Haftadır telefonsuzum, işlerim gecikiyor. Bu servis işi de ne uzun sürüyormuş!

-Sorma abi, merak etme biz sana geldiğinde haber veririz, takma kafana!"

Neyse ne. Arkadaş adamı haftada bir arayıp soruyorum adama, gelmedi diyor. En son sorduğumda da neymiş efem, telefon kargoda kaybulmuş. Parasını veya sıfırını verceklermiş. İnsanlık halidir, kaybolmuştur. Kardeşim 5 haftadır da telefonun parasının gelmesini bekliyorum. Bu nedir yav, ülkemiz de hizmet almaya gelince "inanılmaz", vermeye gelince... Ulan devam etmek bile istemiyorum. Sinirden çıldırmak üzereyim. Bu nasıl bir oluşumdur böyle.

Bende 2 hafta kadar önce İninal kart siparişi verdim Aras kargo ile gelecekti bir hafta oldu ancak gelmedi. Bende şubeye gittim şu an dağıtımda bugün evinize gelir dediler her neyse ürün gelmedi. 4 gün sonra tekrar şubeye gittim ne deseler iyi "dağıtım elemanımız evinize gelmiş ancak kapıyı açan olmadığı için ürünü şubeye getirmiş ve şubeden almadığınız için merkeze gönderilmiş".

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı