Turkcell Superonline internet hızım düştü

Umut Kadir

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bildiğimiz Turkcell Superonline kullanıyorum fiber falan değil normali işte. Normalde 800 KB/s ile yükleme yapıyorum ama şu an 100, 200 KB/s ye düştü ve çıldırıyorum. İnterneti 2 3 defa açıp kapadım restart falan attı hala aynı. Ödenmemiş fatura falan yok bildiğimz normal hali şu an. Genelde falan mı var böyle problem acaba şu an yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen altyapıda sıkıntılar oluyor ve hızı otomatik düşürüyor bende yaşadım aradım arıza kaydı açtılar ve eski halini aldı. Sorun düzelmediyse tekrar arayıp arıza kaydı oluşturun de.

Ne kadar süredir böyle bir sorun var?
Dün gece başladı sayılır.
Bazen altyapıda sıkıntılar oluyor ve hızı otomatik düşürüyor bende yaşadım aradım arıza kaydı açtılar ve eski halini aldı. Sorun düzelmediyse tekrar arayıp arıza kaydı oluşturun de.
Ya ben corondan olabilir mi diye düşünüyorum.Bugün haftasonu millet evinde herkes internete bağlandığı için falan olabilir mi diye düşündüm de bende arayabilirim hattı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı