Turkcell T20 Orijinal ROM Root Rehberi

ENERJİK

Hectopat
Arkadaşlar orjinal ROM'a superuser yetkisi vermeyi başardım.

Buradaki işlemleri yaptıktan sonra telefon kendini kapatıp açarken bataryayı çıkartın. Başlamasını engelleyin. Sonra buradaki işlemleri yapın.

Yani bize gerekli olanlar yukarıdaki linklerdeki rom atma ve root işlemlerini yapmadan önce aşağıdaki dosyaları sd kartın içine atın:

1)Turkcell orjinal ROM (Dload klasörünü sd karta atın )

2)Root yetkisi almak için Unzip Dosyası Linki: http://www.mediafire.com/?1u5ra19a6a54a3a ( sd karta atın )

Daha sonra link2sd gibi programlar ile sd karta taşıma işlemi yapabilirsiniz. Bu arada Titanium backup programı ile Turkcell uygulamalarını silebiliyorum. İstediğim uygulamanında yedeğini alabiliyorum. Diğer romlara bu uygulamaları yedekten kurmayı deneyeceğim.

Bu işlemleri yapmamızın sebebi telefona yüklediğimiz uygulamaların telefonun kendi hafızasında olması ve zamanla yer az uyarısı aldığımızdan vede telefonu kastığından uygulamaları belleğe atmamız içindir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı