Turkcell'de kendi sesiniz ile mesaj bırakabilir misiniz?

FloppaHeisenberg

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Turkcell kullanıyorum. Hani yabancı filmlerde olur ya, birisi arandığında, telefonu kapalıysa, kendi sesinden bir ses kaydını dinletir. Ben de onun gibi bir şey yapmak istiyorum. Mesela telefonum arandığında, "Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor." yerine ben kendi sesimle bir şeyler demek istiyorum. Bu mümkün müdür, yoksa sadece fantazi mi yapıyorum?

Merhaba arkadaşlar,
Turkcell kullanıyorum. Hani yabancı filmlerde olur ya, birisi arandığında, telefonu kapalıysa, kendi sesinden bir ses kaydını dinletir. Ben de onun gibi bir şey yapmak istiyorum. Mesela telefonum arandığında, "aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor." yerine ben kendi sesimle bir şeyler demek istiyorum. Bu mümkün müdür, yoksa sadece fantezi mi yapıyorum?

Telesekter servisini kullanabilirsiniz.
Ücretli olabilir.

Merhaba arkadaşlar,
Turkcell kullanıyorum. Hani yabancı filmlerde olur ya, birisi arandığında, telefonu kapalıysa, kendi sesinden bir ses kaydını dinletir. Ben de onun gibi bir şey yapmak istiyorum. Mesela telefonum arandığında, "aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor." yerine ben kendi sesimle bir şeyler demek istiyorum. Bu mümkün müdür, yoksa sadece fantezi mi yapıyorum?

Şu La Casa de Papel de başlardaki kadın gibi mi?

Turkcell'de mümkün fakat 2 veya 3 TL para istiyor. Aynısı dinlemek içinde geçerli sana sesli mesaj bırakıldığında dinlemek için yine belirli bir miktar para istiyor. Kullanmanı önermem WhatsApp gibi uygulamalar varken.

Sesli mesaj bırakmayı mı diyorsunuz? Yani aradınız, karşıdaki meşgul. Sizde "Beni hemen ara." demek için mi?

Yoksa karşıdaki sizi aradığında, sizin sesinizi duyacak şekilde mi?

Sesli mesaj bırakmayı mı diyorsunuz? Yani aradınız, karşıdaki meşgul. Sizde "Beni hemen ara." demek için mi?

Yoksa karşıdaki sizi aradığında, sizin sesinizi duyacak şekilde mi?
Birisi beni aradığında "aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor" demek yerine kendi kayıt ettiğim ses ile mesela "şu an işim var, biraz sonra yine ara" demek istiyorum.
Telesekter servisini kullanabilirsiniz.
Ücretli olabilir.
İşte Turkcell'in mobil uygulamasında aradım fakat bulamadım ilgili bir menüyü.
Turkcell'de mümkün fakat 2 veya 3 TL para istiyor. Aynısı dinlemek içinde geçerli sana sesli mesaj bırakıldığında dinlemek için yine belirli bir miktar para istiyor. Kullanmanı önermem WhatsApp gibi uygulamalar varken.
Yani telefonum kapalıyken başka birisi beni aradığı zaman "aradığınız kişiye ulaşılamıyor"u duymak yerine benim kaydettiğim sesimi ücretle mi duyabilir?
Sanmıyorum.
Böyle bir şey olması için bir uygulama gerekir ve bu uygulamanın çalışması içinde cihazın açık olması lazım.
Öyle bir uygulama varsa o da işime yarar.

Geri
Yukarı