Turkcell'den Türk Telekom'a geçilir mi?

Kafa karışıklığının giderilmesi için bulunduğunuz konumdaki kullanıcılara sormanız lazım. Turkcell'in 10-15 mbit ortalama hız verdiği yerde ben şu an 100 mbit üstü hız alıyorum.

Dediğiniz gibi Turkcell ile o hızları alıyorum. Ama sosyal medyaya girdiğimde paylaşımlar hızlıca yükleniyor. Hızdan çok ben bunu arıyorum. Telefon başında bekletmesin beni, hemen yüklensin.

1 hafta önce Vodafone geçtim TT'den. Okulda çekmiyordu çekse de hiçbir işe yaramiyordu, sıkıntı bende değil kaç tane ttli arkadaş varsa hepsi sıkıntı yaşıyordu. Diyelim çekti, o zaman da 1Mbps'yi geçmiyor. 55TL'ye paket aldım 1 ay sonra 75 TL oldu, kademeli olarak kafalarına göre zam getiriyorlar. Almanı asla önermem, ev internetimiz de TT, en kısa zamanda iptal ettiriceğim onu da.

Faturalıya geçecem. En az 1 sene aynı fiyat garantisi olur.

Dediğiniz gibi Turkcell ile o hızları alıyorum. Ama sosyal medyaya girdiğimde paylaşımlar hızlıca yükleniyor. Hızdan çok ben bunu arıyorum. Telefon başında bekletmesin beni, hemen yüklensin.

Faturalıya geçeceğim. En az 1 sene aynı fiyat garantisi olur.

Peki sen bilirsin ben burada öneri sundum sadece. Faturalı, faturasız her türlü bir şekil sokarlar zammı sana Türk Telekom bu. İyi Sosyal'ler ve 1Mbps < hızda başarılar.

Paran varsa Turkcell. Yoksa Türk Telekom bu kadar.

Vodafone denen rezaleti hiç denemeyin.

Bu pakete bakabilirsin Turkcell'de. Ben kullanıyorum 95 liraya almıştım 130 TL olmuş.

Paran varsa Turkcell. Yoksa Türk Telekom bu kadar.

Vodafone denen rezaleti hiç denemeyin.

Bu pakete bakabilirsin Turkcell'de. Ben kullanıyorum 95 liraya almıştım 130 TL olmuş.

Bu pakete geçecektim “paket size göre uygun değildir” diyor ne alakaysa. Belki bununla idare ederdim.

Forumlarda bu tarz altyapı soruları sorunca insanlar hep kendi yaşadığı yere göre yorumlar yapacak. Hem mobil hem evde internette altyapı ile ilgili soruları forumlarda konu açmaktansa aynı altyapıyı kullanan diğer kullanıcılardan fikir almak her zaman daha sağlıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı