TurkNet 1000 Mbps internet Steam'de 3MB/sn indiriyor

Joseph_75

Hectopat
Yer
Kocaeli
2 ay önce aynı durum başıma gelmişti sunucuyu ABD yapınca düzeldi şimdi daha düşük hızlar veriyor.

1678890266615.png

Bu sorun baska bir oyun indirirken de meydana geliyor mu? Payday 2'de indirme hizi dosyalarin ayni anda indirilip cikarilmasi sebebiyle düsük oluyor. Bu durum bende de ayni.

Hayır tarayıcıdan dirve ile 80 GB'lık dosya deniyorum 70 90 arası indiriyor Steam'de 5'i geçmiyor.

Kısıtlandırma açık mı?
kapalı

500 mbit internete ilk geçtiğimde steam 240 mbps civarlarına izin veriyordu. Zaman içerisinde bu kısıtı kaldırdılar şu an tam performans alıyorum. İlk zamanlar güvenlik sebebiyle böyle bir kısıtlama yapıyorlarmış. Tabi bu 5 mbit'i açıklamaz. İnternet tarafında sorun yoksa Steam desteğe yazabilirsiniz.

Yani Steam'de Payday 2 disinda bir oyun indirdiginiz zaman da ayni sorunu yasiyorsunuz. Dogru mu?

Evet 15 GB'lık oyundada aynı RDR 2 indirdim tabii aylar önce hiçbir sorun yoktu.

500 Mbit internete ilk geçtiğimde Steam 240 Mbps civarlarına izin veriyordu. Zaman içerisinde bu kısıtı kaldırdılar şu an tam performans alıyorum. İlk zamanlar güvenlik sebebiyle böyle bir kısıtlama yapıyorlarmış. Tabii bu 5 Mbit'i açıklamaz. İnternet tarafında sorun yoksa Steam desteğe yazabilirsiniz.

Sadece Steam'de yapıyor normalde 70 90 arası hızlarda indiriyor 2 aydır oyun indirmiyordum şimdi böyle olduğunu gördüm 2 ay önce de 15'i geçmiyordu sunucu değiştirince düzeldi.

Geri
Yukarı