TurkNet çöktü

NITRO

Kilopat
Makaleler
4
Anlık olarak TürkNet internet bağlantım gitti. TürkNet Online veya TurkNet'in herhangi bir sitesine dahi girilmiyor. 2 aydır TürkNet'liyim gelen gideni aratır misali çekmediğim çile kalmadı. 20 30 TL fazla verim TTNet'e geçeyim en azından müşteri hizmetleri var. TurkNet Online da açılmıyor nere bildireceğim ben şimdi sorunumu?

Edit: Online sitesi açıldı. Arıza kaydı oluşturdum. Bakalım ne olacak.

Anlık olarak TürkNet internet bağlantım gitti. TürkNet Online veya TurkNet'in herhangi bir sitesine dahi girilmiyor. 2 aydır TürkNet'liyim gelen gideni aratır misali çekmediğim çile kalmadı. 20 30 TL fazla verim TTNet'e geçeyim en azından müşteri hizmetleri var. TurkNet Online da açılmıyor nere bildireceğim ben şimdi sorunumu?

Edit: Online sitesi açıldı. Arıza kaydı oluşturdum. Bakalım ne olacak.
Derdin müşteri hizmetleriyse Millenicom veya Comnet öneririm.

Türknet kullanıyorum. Bende de aşırı olmuştu 1-2 ay boyunca kopmalar geceleri ikide bir ama şimdileri hiç yok artık. Eğer yine öyle olursa Netspeed denemeyi düşünüyorum ben. Netspeed olmazsa Millenicom falan diye.

Kanka TTNET sakın geçme, telefonla konuşabileceğin bir müşteri hizmeti olması o operatörü veya müşteri hizmetlerini kaliteli yapmıyor. İnan TurkNet müşteri hizmeti öbürlerine göre daha hızlı çalışıyor. 4 operatör denemiş biri olarak söylüyorum bunu. TurkNet ve Türk Telekom(tekel olduğu için yoksa onu bile yapmaz) şu an yoğun bir altyapı çalışması yürütüyorlar ve gece sık sık internet kesilebiliyor ama TurkNet'ten aldığım hızı ve kaliteyi en azından VDSL'de başka hiçbir yerden alamadım. Ancak fibersen ve 50 lira bana koymaz diyorsan Superonline geçebilirsin.

Ben 5+ yıl TurkNet kullandım, çok güzel internet veriyor ama herhangi bir sıkıntı olunca ulaşamıyorsun adamlara müşteri hizmetleri yok, sitelerinden yazıyorsun ama cevap vereceklerde... Tavsiyem TurkNet'ten acilen kurtulun, ben kurtuldum mutluyum. :D.

Türk Telekom'a sakın geçme. Müşterisine dalga geçer gibi cevap verıyorlar. Müşteri hizmetleride bir de bilgisiz yani 50 TL'ye müşteri hizmetleri kötü olan başka ISS kullansan aynı bir farkları yok. 20-30 TL'ye yazık olur. Diğer firmalara bakabilirsin.

Geri
Yukarı