TurkNet Esenler/Fevzi Çakmak Mahallesi'ne GigaFiber hizmeti gelecek mi?

wSaLvadoR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
TurkNet kullanmaktayım ve şu anda 50/8 internet hizmeti alıyorum ve bu uzun zamandır böyle. 2-3 yıl önce ilk VDSL geldiğinde hattım 100-120 Mbps'lere kadar desteklemekteydi fakat şu an 50'lerde geziniyorum. İstanbul/Esenler Fevzi Çakmak adresindeyim. İlk VDSL gelen yerlerden olmasına rağmen halen nasıl GigaFiber hizmeti gelmedi merak ediyorum. GigaFiber istiyorum sitenizden kayıt oluşturdum hatta benimle birlikte üst sokağımda oturan 5-6 kişi daha oluşturdu. Umarım bir an önce gelir. Acaba planlarınız arasında var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ekiplere öncelikli olarak işlem yapmaları için bilgi verdik.
Ayşegül Hanım, ben 31.10.22 tarihinde SIFIRDAN başvurdum ancak ne arayan ne soran ne de herhangi bir şekilde iletişim kuran olmadı. 10 gündür mobil veri harcayıp duruyoruz, parasıyla. Bu ekibin sizi de bizi de kandırdıklarını düşünüyorum ya da böyle bir ekip hiç olmadı, bizler de tuzluğuz!

Ayşegül Hanım, ben 31.10.22 tarihinde SIFIRDAN başvurdum ancak ne arayan ne soran ne de herhangi bir şekilde iletişim kuran olmadı. 10 gündür mobil veri harcayıp duruyoruz, parasıyla. Bu ekibin sizi de bizi de kandırdıklarını düşünüyorum ya da böyle bir ekip hiç olmadı, bizler de tuzluğuz!
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏

Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏
Daha önceki mesajlarda da kardeşim destek kaydını sizlerle paylaştı. Maalesef "Ekiplere bilgi verdim" den öteye geçemedi. Cumaya kadar bekleyeceğim, sonra iptal başvurumu yaparım. Buyurun tekrardan paylaşayım:
Destek Kaydı: 57464363

Daha önceki mesajlarda da kardeşim destek kaydını sizlerle paylaştı. Maalesef "Ekiplere bilgi verdim" den öteye geçemedi. Cumaya kadar bekleyeceğim, sonra iptal başvurumu yaparım. Buyurun tekrardan paylaşayım:
Destek Kaydı: 57464363
Cuma gününe kadar işlem yapılmaması durumunda iptal ettireceğiniz bilgisini verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı