TurkNet evrak işlemleri

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
TurkNet abonesi olmak istediğimizde;
1. Eğer mevcuttaki başka operatördeki hat başkasının üzerine ise nasıl kendim üzerine abonelik başlatabilirim?
2. Evrakları e-imza ile imzalayabiliyor muyuz bu konuda desteğiniz var mı?
3. Türk Telekom altyapısı ile 1000 Mbps alabiliyorum ama il genelinde sizin fiberiniz yok 1000 Mbps alabilir miyim?
4. Türk Telekom zorunlu olarak fiber modemini bana vermekte ısrarcı başka modem kullanamazsın diyor, ben sizde abone iken istediğim modemi kullanabilir miyim?
Şimdiden teşekkürler. @TurkNet Destek Ayşegül

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
TurkNet abonesi olmak istediğimizde;
1. Eğer mevcuttaki başka operatördeki hat başkasının üzerine ise nasıl kendim üzerine abonelik başlatabilirim?
2. Evrakları e-imza ile imzalayabiliyor muyuz bu konuda desteğiniz var mı?
3. Türk Telekom altyapısı ile 1000 Mbps alabiliyorum ama il genelinde sizin fiberiniz yok 1000 Mbps alabilir miyim?
4. Türk Telekom zorunlu olarak fiber modemini bana vermekte ısrarcı başka modem kullanamazsın diyor, ben sizde abone iken istediğim modemi kullanabilir miyim?
Şimdiden teşekkürler. @TurkNet Destek Ayşegül

Merhaba, abonelik başvurusu sırasında bu durumu belirttiğiniz zaman evraklarda ona göre düzenleme yapılıyor.
e-Devlet üzerinden evrak onaylama işlemini yapabiliyorsunuz.
Eğer adresinizde yerleşik operatörün fiber altyapısı varsa o altyapı üzerinden size 100 Mbps'te kadar hizmet verebiliyoruz ve geçiş işleminde aynı modem ile devam ediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı