TurkNet mi Netspeed mi?

Enis00

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum konu başlığında, böyle çok konu var ama güncel cevaplar almak istedim hangisi ve neden olduğunu yazarsanız sevinirim.

Arkadaşlar sorum konu başlığında, böyle çok konu var ama güncel cevaplar almak istedim hangisi ve neden olduğunu yazarsanız sevinirim.

İkisini de kullandım, bence TurkNet. Netspeed hindistana atıyordu sürekli IP'i. TurkNet'le ilgili Netspeed'teki kadar sorun yaşamadım. Şu anda da TurkNet'i kullanıyorum.

Netspeed öneririm. Turknet ile pek iyi anılarım olmadı.
Komşumun 50 Mbps internet aldığı altyapıdan 100Mbps internet sözü verilmesine rağmen 20-30 arası alıyordum. Ping değerleri yüksekti sürekli kopmalar yaşanıyordu.

Daha sonra Netspeed'e geçtim sorun çözüldü. Destek ekibi de çok iyi, binaya gelen kablo kopmuştu mesela hemen TürkTelekom'a bildirdiler 2 günde halloldu.
Ama Türknet alyapınız varsa Türknet daha iyi olur tabi.

Ben Türkiye de iken Netspeed kullanıyordum ve memnundum, tek sorun IPv6 ve yakında gelirse güzel olur.
Hız ve ping durumu gayet iyi, vaat edilenden yüksek alıyordum TT GPON altyapı ile.

Aynı hız ise Netspeed'i tercih ederdim çünkü TurkNet'in müşteri hizmetleri pek iyi değil. Sanırım bota bağlıyorlarmış ve sorun yaşaman durumunda da çözülmesi biraz zormuş. TurkNet kullanan kullanıcılardan bu yönde geri dönüş almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı