Diğer TurkNet öğrencilere ilk ay %50 indirim

Gerçekten aşırı derecede öğrenci dostu olmuş, 200 TL aşırı büyük para. Öğrenciler hadi yine iyisiniz 1 yıllık harçlığınız çıktı. İlk ay 200 TL, geri kalan aylarda 400 TL. Yok böyle bir kampanya. Normal dürümü 80 liradan satıp öğrenciye 75 TL'ye satanlar gibi. Parasını verelim bir daha böyle kampanya yapmasınlar.

Gerçekten aşırı derecede öğrenci dostu olmuş, 200 TL aşırı büyük para. Öğrenciler hadi yine iyisiniz 1 yıllık harçlığınız çıktı. İlk ay 200 TL, geri kalan aylarda 400 TL. Yok böyle bir kampanya. Normal dürümü 80 liradan satıp öğrenciye 75 TL'ye satanlar gibi. Parasını verelim bir daha böyle kampanya yapmasınlar.

Fiyatları görünce bende aynı tepkiyi verdim.

Türk Telekom'dan öğrenci paketi almıştık. Modem bizden. Normal fiyatın %60'ı gibi bir fiyat ödüyorduk. TT'nin bile öğrenci kampayası çook daha iyi.
Paket hala mevcut mu bilmiyorum. 2 sene önce kullanmıştım.

Türk Telekom'dan öğrenci paketi almıştık. Modem bizden. Normal fiyatın %60'ı gibi bir fiyat ödüyorduk. TT'nin bile öğrenci kampayası çook daha iyi.
Paket hala mevcut mu bilmiyorum. 2 sene önce kullanmıştım.
TurkNet bozdu. Tek fiyat diyorlar 50Mbps kullanan adam bile o fiyati ödüyor.

TT uygun tabii kapsama alanına ve o alanın işleyişine göre..

TurkNet bir balon gibi. Abone olduktan sonra sizle işleri bitiyor. Canları isterse geri ararlar, siz arayıp birisiyle görüşemezsiniz. Aktif altyapılarının olduğu bölgede değilseniz fiyat açısından da mantıklı değil.
Tek fiyat var altyapınız ne kadar destekliyorsa onu alırsınız diyor. Ücra yerde oturan abonelerden parayı kırıp, aktif altyapı bölgesini memnun edip bununla da reklam yapıyorlar.
1 ay %50 indirimmiş, yersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı