TurkNet Saatlerdir İnternet Yok

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sabah 10'dan beri internet bağlantım yok bölge ile alakalı bir şey mi yoksa genel bir sorun mu, başka sıkıntı yaşayan var mı ?
Bulunduğum il Amasya, planlı kesinti veya bakım gibi durumları öğrenebileceğim bir yer var mı ?

Konu ile ilgisi yok ama Türknet cidden pişmanlıktır. Ben de Türknet kullanıcısı idim bezmiştim iyice. Alternatif bir sağlayıcı arıyorsan şayet Millenicom'u tavsiye ederim sıfır sıkıntı.

Sanırım Samsun'da sorun olduğu için sizi de etkiliyor, emin değilim.
Samsun bölgesi olarak geçiyor zaten hız testlerinde falan samsun yazıyor.
Konu ile ilgisi yok ama Türknet cidden pişmanlıktır. Ben de Türknet kullanıcısı idim bezmiştim iyice. Alternatif bir sağlayıcı arıyorsan şayet Millenicom'u tavsiye ederim sıfır sıkıntı.
Aylardır akşam saatlerinde ping sıkıntım oluyor günde 10 saat CS GO oynayan birisiyim o saatlerde oyun oynamak imkansız hale geliyor firma değiştirsem düzelir mi acaba bilginiz var mı?
Firmayı arayıp bilgi alabilirsiniz onlar da daha detaylı bilgi verirler.
Malesef TurkNette arayıp bilgi alabileceğim bir muhattap yok ancak destek kaydı oluşturabiliyorum ona da kim bilir ne zaman dönerler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı