TV'de görüntü geliyor ancak monitörde gelmiyor

troyn666

Hectopat
Yaklaşık 5 saattir uğraşıyorum, ekran kartı bozuk sanıyordum, yeni ekran kartı altım ve Driver'ı yüklediğimde ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmiyordu.
Ben de salondaki büyük televizyonda denemek istedim büyük televizyona takınca görüntü geliyor. Çıkarıyorum geliyorum odamdaki 22 inç LG TV'ye takıyorum görüntü gelmiyor. Televizyonda hiçbir sorun yok Driver yüklü değilken görüntü geliyor. Driver yükleyince küçük TV'ye görüntü gelmiyor ne yapmak gerekiyor.

Hocam küçük olan TV büyük ihtimalle HD ready. Büyük olan ise Full HD. HD ready ise 1080i ile 1920X1080 gibi görüntü alabilirsiniz. Büyük TV'ye bağlı iken çözünürlüğü 768P yapın. Büyük ihtimalle küçük TV'de görüntü verir.

İlk defa böyle bir durum gördüm. Ekran kartı nedir?

İlk defa böyle bir durum gördüm. Ekran kartı nedir?
Asus rx 580 8gb hocam

Normalde r7 370 kullanıyordum bugün bunu aldım dnu ile r7 370 donanımını sildim. Taktım driver kurdum o zamandan beri görüntü gelmiyor hiçbir şekilde. Şuan TV ye takılı 82 ekran HD TV de göründü var

Ama 54 ekran full HD TV ye takınca görüntü gelmiyor

Hocam AMD Radeon ayarlarından ekran kısmında özel çözünürlükler var. Buradan ayar yapıp deneyin. Bakalım düzelecek mi? Ah AMD yaktın bizi.

Hocam AMD Radeon ayarlarından ekran kısmında özel çözünürlükler var. Buradan ayar yapıp deneyin. Bakalım düzelecek mi? Ah AMD yaktın bizi.
Gerçekten aklımı yitirmek zorundayım kuruşu kuruşuna biriktirdim aldım kullanamıyorum. 3 televizyonda denedim, hepsinde çalışıyor ama benim küçük monitörde görüntü gelmiyor. Bilgisayara format attım öyle deniyeyim dedim yine başta görüntü vardı birkaç kez kapanıp açıldı çözünürlük ayarlamaya çalışırken gitti ne yapmak lazım hiç yol yok mu

Hocam, ben de bildiğim yöntemleri söyledim. Bekleyin. Belki başka arkadaşlar yardımcı olabilir.

Geri
Yukarı