Twinmos 512 GB 580/550Mb/s 2.5″ SATA3 TLC 3dnand SSD disk alınır mı?

Dönüştürücüyü ekran kartının yanında farklı bir alana takacağım değil mi?
Ekran kartının altında anakarttaki X1 slotuna takılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan daha detaylı öğrenebilirsin, dönüştürücü olarak bu ürünü öneririm ayrıca kendim de kullanıyorum.

SSD olarak bu olabilir.

Ekran kartının altında anakarttaki X1 slotuna takılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan daha detaylı öğrenebilirsin, dönüştürücü olarak bu ürünü öneririm ayrıca kendim de kullanıyorum.

SSD olarak bu olabilir.

M.2 SSD olarak aklımda şu vardı bu nasıl sence? Alınır mı?

M.2 SSD olarak aklımda şu vardı bu nasıl sence? Alınır mı?

Markayı daha önce duydum ama adı iyi geçmiyordu duyduğum yerlerde, fiyatı da biraz tuzlu kalitesine göre. Kioxia daha iyi olur gibi. Kasanda hali hazırda M2 mevcut değil mi? Sormadım çünkü gidip dönüştürücü aldırmayayım boşu boşuna. Bu dönüştürücü kasana 2. SSD'yi takacaksan ihtiyacın olan şey.

Markayı daha önce duydum ama adı iyi geçmiyordu duyduğum yerlerde, fiyatı da biraz tuzlu kalitesine göre. Kioxia daha iyi olur gibi. Kasanda halihazırda M.2 mevcut değil mi sormadım çünkü gidip dönüştürücü aldırmayayım boşu boşuna. Bu dönüştürücü kasana 2. SSD'yi takacaksan ihtiyacın olan şey.

Kasamda şu anda halihazırda aynı markanın farklı versiyonu olan modeli var 2.SSD için arıyorum.

Kasamda şu anda halihazırda aynı markanın farklı versiyonu olan modeli var 2.SSD için arıyorum.

Pahalı hocam dediğim gibi. Apacer markasını da çok bilmiyorum. Zaten maks. 1000/1000 hız verecek dönüştürücü ile.

Pahalı hocam dediğim gibi. Apacer markasını da çok bilmiyorum. Zaten maksimum 1000/1000 hız verecek dönüştürücü ile.

Eyvallah hocam verdiğin fikir benim için önemliydi.

SSD olarak büyük ihtimalle tercihim bu yönde olacak.

Son olarak almam için önerdiğin bir site var mı?

Eyvallah hocam verdiğin fikir benim için önemliydi.

SSD olarak büyük ihtimalle tercihim bu yönde olacak.

Son olarak almam için önerdiğin bir site var mı?
N11 üzerinden alabilirsin, satıcı yorumları genellikle 5 yıldız.

Yeni konular

Geri
Yukarı