Twist Of The Wrist Kitabı

EfeK

Hectopat
Daha fazla  
Twist of the Wrist kitabını bilen bilir. Motorlarla ilgili bir kitap. Pek bilinmedik bir kitap olduğu için hiç bir yerde bulamadım. Acaba bu kitabı bulabileceğim bir yer var mı? Satacak kişi, yer, vs. parası neyse veririz :) hiç olmadı PDF (Birazcık hak yemek oluyor ama bulamazsak yapacak bir şey yok.) indirecek yer de olabilir. Arkadaşlar bu kitabı okumayı çok istiyorum lütfen yardım. Bu arada eğer satacak kişi falan bulabilirsem hemen alamayabilirim.

• Hocam ingilizce olarak pdf falan bulabilirsiniz ama türkçe pek zannetmiyorum. Çünkü filmi de var bu arada izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim. Filmde bile türkçe altyazı sıkıntı var ve el atan neredeyse kimse yok.

@omeryldz Film var da dediğiniz gibi altyazılısı yok, fakat büyük bir aramadan sonra zorda olsa buldum. Kitabın Türkçe'si çıktı diye duymuştum. İnternette bulamayınca buraya yazayım dedim. Neyse, bilen biri belki bir gün gelip link vs. verir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı