Twisted Minds TM27DQI monitör alınır mı?

Findowry

Centipat
Monitör
Twisted Minds TM27DQI
Twisted Minds alınır mı? 2K 260 Hz monitör aradım ve ViewSonic gibi tanınan markaların monitörleri 27K TL iken Twisted, 9K TL'ye satıyor. Bir garip geldi ama bir de siz baksanız şuradan:
Twisted Minds TM27DQI Monitör
Bunun bir düşük modeli olan 165 Hz'li monitörün incelemesini buldum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama, 260 Hz olan bu modelin incelemesi yok! (Aslında buldum ama sadece 1 tane inceleme buldum.) Hiç bilemedim, siz ne düşünüyorsunuz? Ve bir sorum daha olacak hani monitör kılıfları var ya buna uygun bir kılıf var mı? Şimdiden yazacaklara teşekkürler.

Twisted Minds alınır mı? 2K 260 Hz monitör aradım ve ViewSonic gibi tanınan markaların monitörleri 27K TL iken Twisted, 9K TL'ye satıyor. Bir garip geldi ama bir de siz baksanız şuradan:
Twisted Minds TM27DQI Monitör
Bunun bir düşük modeli olan 165 Hz'li monitörün incelemesini buldum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama, 260 Hz olan bu modelin incelemesi yok! (Aslında buldum ama sadece 1 tane inceleme buldum.) Hiç bilemedim, siz ne düşünüyorsunuz? Ve bir sorum daha olacak hani monitör kılıfları var ya buna uygun bir kılıf var mı? Şimdiden yazacaklara teşekkürler.

Alınmaz, size tavsiyem böyle bir model almanız.

Alınmaz, size tavsiyem böyle bir model almanız.

144 Hz az gibi. 165 Hz en az. Bu arada RTX 40 serisine 165 Hz uyar mı?

144 Hz az gibi. 165 Hz en az. Bu arada RTX 40 serisine 165 Hz uyar mı?

Evet, uyar. 170Hz olarak bu modeli öneririm.

Evet, uyar. 170Hz olarak bu modeli öneririm.

Peki sizce bu ürün bu ürün kadar iyi mi: AOC Q24G2A/BK Monitör

Sizin attığınız daha iyiymiş ama benim bulduğumuz da iyi yanları var ve 27 inç bana uyar mı bilemedim :D. Ve 250 cd/m² iyi mi acaba?

Son düzenleme:
Peki sizce bu ürün bu ürün kadar iyi mi: AOC Q24G2A/BK Monitör

Sizin attığınız daha iyiymiş ama benim bulduğumuz da iyi yanları var ve 27 inç bana uyar mı bilemedim :D. Ve 250 cd/m² iyi mi acaba?

Hocam 24 inch 2K çözünürlük için biraz küçük kalabilir. 27 inch ve sonrası 2K çözünürlük için en ideali.

Geri
Yukarı