Twitch izlenir mi?

barancavindar

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Twitch hesabı açmak istiyorum. Elraenn, wtcN, kendine müzisyen bunu dışında izlenebilecek başka hangi yayıncıları önerirsiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Twitch hesabı açmak istiyorum. Elraenn, wtcN, kendine müzisyen bunu dışında izlenebilecek başka hangi yayıncıları önerirsiniz? Teşekkürler.

Merak alanına göre değişir oyun yayınları seviyorsan mithrain, hellian vb. izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Twitch de bir sürü yayıncı var. Kendi izlediklerimi önersem senin ilgi alanına uymayabilir. Zaten Twitch de diğer sosyal medya uygulaması gibi ilgi alanına göre şekillendiği için bir süre sonra kendin buluyorsun sevdiğin yayıncıları. Bunun yanında TenekeKafalar_TK ve Kaanflix önerebileceğim yayıncılardandır.

GTA 5 RP izlemeyi seviyorsanız BurakOyunda tavsiye edebilirim, hakkını veriyor. HOI 4 oynuyor veya seviyorsanız Maxmarine tavsiye edebilirim RP tarzında online oynuyor yayınlarda.
Onu izlerim ilk youtube'a başladığından beri takip ediyorum kendisini eskiden hep izlerdim de artık eski tadı veremiyor adam yaş ilerledikçe olgunlaştı kişiliği değişti olgunlaşınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı