Twitch yayını yaparken yayında donma

shaper

Kilopat
720p 60FPS yayın yapmaya çalışıyorum. 4 Mbps upload hızım var. Oynadığım oyunu gayet akıcı oynamama rağmen yayına baktığımda çok takıldığını görüyorum. Bitrate değeri 3500. Aynı şekilde 480p 30fps yayın yapmayı bile denedim yine takılma oluyor yayında. Hangi ayarı değiştirmem lazım?
Yardımcı olabilecek yok mu?

Son düzenleme:
Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum ya . Oyunda 400-500 fps alıyorum yayında taş gibi gidiyor arada yayın kasıyor. Ama oyun akıcı oluyor yayın kasarken. Her şeyi denedim ama çözümünü bulamadım. Bilen varsa yazsın lütfen. Ayrıca dropla da alakası yok %100 eminim

720p 60FPS yayın yapmaya çalışıyorum. 4 Mbps upload hızım var. Oynadığım oyunu gayet akıcı oynamama rağmen yayına baktığımda çok takıldığını görüyorum. Bitrate değeri 3500. Aynı şekilde 480p 30fps yayın yapmayı bile denedim yine takılma oluyor yayında. Hangi ayarı değiştirmem lazım?
Yardımcı olabilecek yok mu?

Hangi interneti kullanıyorsun?

Bende de çok fazla drop sorunu vardı mevcut obs ayarlarımı paylaşıyorum deneyebilirsiniz. 4 Mbps upload ile 3500 bitrate veremezsiniz.Yayın esnasında wifiyi kapatmanızı öneriyorum. Benim internetim 6 Mbps upload'a sahip.Ha birde takip ederseniz çok memnun olurum. twitch.tv/dwpdesign

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Geri
Yukarı